Моніторингові дослідження кліщів на Кіровоградщині
7.06.2022
Кіровоградський обласний центр контролю та профілактики хвороб продовжує роботу по моніторинговому обстеженню території області на наявність кліщів.
Обстежено території області за планом роботи та проведено збір кліщів.
З початку 2022 року лабораторією особливо-небезпечних інфекцій відділу дослідження біологічних факторів проведено лабораторні дослідження кліщів:
466 екземплярів кліщів з території області, з них 92 з позитивним результатом - інфіковані збудником бореліозу;
176 екземплярів кліщів досліджено від мешканців Кіровоградщини, які звернулися до лікарів за медичною допомогою через укуси кліщів, з них 4 екземпляри інфіковані збудником бореліозу, виявлено Borrelia burgdorferi.
За минулий тиждень досліджено 36 екземплярів кліщів (35 екземплярів від людей, 0 - з територій), з них 1 екземпляр інфікований збудником бореліозу, виявлено Borrelia burgdorferi.
Також читайте:
РОБОТА Є: НА КІРОВОГРАДЩИНІ Є ПОТРЕБА У ПРОДАВЦЯХ
ЯКІ ПОСЛУГИ З РЕАБІЛІТАЦІЇ МОЖНА ОТРИМАТИ БЕЗКОШТОВНО. РОЗ'ЯСНЕННЯ
Коментарі
- Коментарі не знайдено

Увійти щоб залишити коментар
Залишити коментар як гість