komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Події

У Знам’янці визначено умови проведення масових заходів у воєнний час

29.06.2022

Проведення мирних зборів, мітингів, походів і демонстрацій, інших спортивних, освітніх, культурно-просвітницьких, релігійних, розважальних та видовищних масових заходів в умовах воєнного стану на території Знам’янської міської територіальної громади можливе виключно за умови їх письмового погодження з виконавчим комітетом Знам’янської міської ради, не пізніше ніж за п’ять робочих днів до дня проведення заходу. Відповідне розпорядження підписав міський голова Володимир Сокирко (розпорядження від 21 червня 2022 року №87 "Про проведення масових заходів на території Знам’янської міської територіальної громади в умовах воєнного стану")

Громадським організаціям та політичним партіям надавати у зазначений термін вищезазначене повідомлення Центру надання адміністративних послуг.

Також звертаємо увагу, що кількість осіб, які беруть участь у заходах, не повинна перевищувати розрахункової місткості найближчої захисної споруди (найпростішого укриття), розташованої у прямій доступності від місця проведення заходу та погодженої з органами місцевого самоврядування.

Організатори заходів несуть відповідальність за безпеку присутніх та повинні забезпечити:

  • негайне припинення проведення масового заходу під час оголошення сигналу "Повітряна тривога", сповістити про це його учасників та організувати їх евакуацію, повідомивши їм місце знаходження найближчої захисної споруди цивільного захисту (найпростішого укриття);
  • дотримання громадського порядку учасниками масового заходу;
  • наявність засобів першої медичної допомоги

Джерело - https://znam.gov.ua/

 Також читайте:

З РОСІЙСЬКОГО ПОЛОНУ ЗВІЛЬНИЛИ ЩЕ 16 УКРАЇНСЬКИХ ВІЙСЬКОВИХ І ОДНОГО ЦИВІЛЬНОГО

У С. ЦИБУЛЕВЕ ВЧОРА ТРАПИЛАСЬ ПОЖЕЖА

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges