komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Події

До кожного двору дбалі руки господарів

 

1.07.2022

У  час активного перебігу воєнних подій у державі все більше ми живемо оглядом новин та турботами за безпеку рідних. Втім, звичне життя господарів не менше у турботах біля подвір’їв у Знам’янці, є такі, що хочеться зупинитись і поспілкуватись з ними. 

Будинок по вул. Привокзальна, 18 складається з двох під’їздів, всього 30 квартир. Секретар будинку Катерина Мартиновська обрана з 2017 року, виконує обов’язки й голови будинку.

Будинок перебуває на обслуговуванні  ЗККП «Комбінат комунальних послуг». Кілька років тому мешканці будинку гарно облаштували територію та виграли третє місце у міському огляді-конкурсі на «Кращий багатоповерховий будинок». Суму виграшу  (20 тис. грн) витратили на встановлення нових зручних  лавок на подвір’ї та нові металопластикові двері до підвалу першого під’їду.

  • Моя відповідальність у будинку поширюється на облаштування благоустрою, контроль за вчасним наданням інформації на запити державних установ та показників лічильників мешканцями будинку, а також надаю довідки на мешканців, які користуються субсидією і не тільки  - розповідає пані Катерина, - власними силами та коштом у 2020 та 2021 роках  зробили ганки до кожного під’їзду. Дякуючи  активістам будинку, серед яких Аркадій Жарінов, Василь Мілевський, Ніна Щербина, Оксана Демченко, Олександр Оберемко було зроблено дуже гарні ганки до будинку. Восени 2021 року від комбінату, як комплексне завершення цих робіт, зроблено нові дашки над під’їздами.

Серед головних проблем у будинку є багаторічне протікання даху, особливо у сніжні зими. Самотужки квартировласники  роблять поточні ремонти  але це не рятує ситуацію загалом. Майже у всіх квартирах на 5 поверсі стіни й стелі в цвілі. Неодноразово мешканці будинку звертались до міськивконкому але роботи так і не були проведені. Останнє зі звернень було 2021 року, обіцяли заплановані роботи ввести  в перелік будинків для  ремонту але враховуючи воєнний стан у державі, люди розуміють, що капітальні видатки зараз не відбудуться і дах далі буде протікати…

  • Не менш важливо зробити і підмостки у будинку, куди постійно затікає вода, особливо позаду будинку, а далі у підвал, - додає пані Катерина.- Щомісяця ми сплачуємо за всі послуги, приблизно по 180 грн, як з однокімнатної квартири (освітлення, дератизація, прибирання прибудинкової території, перевірка димовентиляційних каналів, вивезення сміття тощо).

 

Однак, є за що і подякувати міській владі - минулого року було зроблено гарне освітлення подвір’я будинку, чого не було вже дуже багато років.

Планово  у 2022 році мешканці мали намір полагодити сходи між поверхами. Але 25 лютого у будинку під час прибирання бомбосховища, було виявлено, що один вихід закладений цеглою, а також було встановлено, що вентиляційні канали з бомбосховища закладені цеглою, що практично унеможливлює тривале перебування у підвалі людей через відсутність потрапляння повітря. Це ще одна з проблем, яка не дає спокою заради моїх мешканців.

Окремо у подвір’ї будинку не можливо оминути  увагою квіти. Їх деякі мешканці саджають з любов’ю і  доглядають. Серед жіночок, які вправно слідкують за клумбами секретар будинку Катерина Мартиновська, крім себе відзначила Ніну Щербину з першого під’їзду та Оксану Демченко з другого під’їзду. Багато мальв, ірисів, троянд, півоній – таке буяння кольорів та ароматів прикрашає кожен куточок біля будинку.

Оксана Войчишина

 Також читайте:

У ЛИПНІ ЩОЧЕТВЕРГА НА ПРЯМОМУ ЗВ’ЯЗКУ ПЕНСІЙНИКИ КІРОВОГРАДЩИНИ

ДЕРЖСПЕЦЗВ’ЯЗКУ: ХАКЕРІВ, ЯКІ АТАКУЮТЬ УКРАЇНУ, ФІНАНСУЄ РОСІЯ

ЩО ЗМІНИТЬСЯ  ІЗ 1 ЛИПНЯ

 

 

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges