komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Події

День міста з вірою  у мир

8.08.2022

Не традиційно і  без пафосу, вчора, біля міського Палацу культури, відбулося відзначення Дня міста. На заміну урочистій колоні і традиційній святковій ході центральною вулицею міста була молитва за мир у громаді, спільні слова до Бога за збереження кожного  воїна і захисника, який щодень на варті, у бойових точках, в тилу і на сторожі за небом над містами України.

Провели спільну молитву настоятель храму Успіння Пресвятої Богородиці УГКЦ отець Іван Проць, настоятель Парафії Покрови Пресвятої Богородиці ПЦУ м. Знам'янка отець Степан Палько, голова громадської міської організації «Українське капеланство» Сергій Карлюга та пастор Української християнської церкви "Нове покоління" м. Знам'янка Сергій Немічев.

  • Пам’ятаймо, перемога українського війська залежить від кожного з нас, якщо ми сьогодні приймемо рішення жити, духовно зростати у вірі, надії і любові, то Господь скоро дарує нас мир. Слава Ісусу Хресту, Слава Україні, - звернувся до присутніх отець Степан.

З подякою кожній людині, яка докладає зусиль до перемоги звернулися інші представники духовенства, всі вони наголосили на силі молитви у дні виборювання миру для України.

Лунають слова ведучих Вікторії Думанської та Вікторії Кравченко: «Наш Харків  - незламний, Київ- нескорений, Дніпро - загартований, Маріуполь – героїчний, Чернігів – непереможний,  Суми- місто з сильним характером… Кожне місто України по-своєму особливе, а для нас Знам’янка -  гостинна, квітуча, затишна, а головне – рідна! І славиться вона  не тільки каштанами і Чорним лісом, історичними надбаннями, сузір’ям яскравих особистостей, гідних своєї слави і нашої гордості. Вона славиться щирими і вдячними, працьовитими людьми, які зараз об’єднались заради миру в України».

 

153-ій  рік народження наше місто зустрічає у дуже важкі часи, вчора відзначили подяками і грамотами тих людей, які щодень роблять свій вагомий внесок у щоденну працю волонтерства, роботи, турботи про потребуючих у місті і далеко за його межами.

Серед тих, хто отримав відзнаки від імені міської ради - голови міських громадських організацій: Сергій Карлюга, Сергій Немічев, Володимир Коляда, Андрій Вовненко, залізничники, представники підприємств та профспілкових організацій:  Олег Ведута, Валентина Половко, Денис Бєлосвєтов, Роман Шевченко, знам’янчанка, яка постійно допомагає у озелененні міста -  Юлія Мирза, військовий -  Віктор Іванов, настоятель храму, волонтер - Іван Проць.

 


  • Сьогодні ми відзначаємо 153-тю річницю з дня заснування нашого рідного міста, саме відзначаємо, бо під час війни святкування недоречні, - звернувся до знам’янчан міський голова Володимир Сокирко, - було багато планів, як зробити наше місто та громаду ще кращими, війна змінила пріоритети, сьогодні не до концертів та розваг. Натомість допомагаємо українській армії коштами, закуповуємо військову амуніцію,  медикаменти, збираємо та доставляємо гуманітарну допомогу, займаємось облаштунком,  забезпеченням внутрішньо переміщених осіб. Зараз важлива не чергова річниця міста, а кожна хвилина боротьби з російським окупантом… Зичу Вам всім миру, а нашому місту розвитку. Слава Україні!

Оксана Войчишина

 

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges