komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Події

НА ПЛАТФОРМІ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ ОНЛАЙН БУДУТЬ ДОСТУПНІ ВСІ НАВЧАЛЬНІ МАТЕРІАЛИ ДЛЯ 5-11 КЛАСІВ

17.09.2022

Нині на платформі вже розмістили понад 2500 уроків і до кінця року додають ще 1000.

До кінця 2022 року на платформу Всеукраїнської школи онлайн додуть уроки, тести та матеріали для самопідготовки з 18 дисциплін для учнів 5-11 класів. Так, разом з усіма уроками, що вже є, державна цифрова платформа покриватиме навчальні програми повністю, щоб школярі в Україні та за кордоном могли безперервно навчатись онлайн. 

Нині на платформі вже розмістили понад 2500 уроків і до кінця року додають ще 1000. Крім того, матеріали для 5-6 класів будуть оновлені відповідно до стандартів реформи Нової української школи у базовій середній освіті, яка від початку навчального року впроваджується в 5-х класах.

«Навчання на платформі просте і зручне, цікаве і сучасне, а також повністю безкоштовне для всіх дітей. Кожен урок відповідає інтересам та сприйняттю сучасного школяра. Так, для викладення та пояснення навчального матеріалу використовуються 3D-моделі, 3D-екскурсії та інтерактивні експозиції музеями світу, елементи гейміфікації та сучасних комп’ютерних ігор (як War Craft) і навіть влучні і такі улюблені серед школярів (і не тільки) меми», – йдеться в повідомленні Міністерства освіти і науки України. 

Додамо, що, за даними МОН, кожен урок Всеукраїнської школи онлайн пройшов 5 рівнів експертної перевірки, зокрема на відповідність навчальній програмі, доступність і недискримінаційність.

Також читайте:

ВИПОВНИЛОСЬ 100 РОКІВ ІЗ ДНЯ ЗАСНУВАННЯ ЗНАМ’ЯНСЬКОЇ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНОЇ ЧАСТИНИ

СМЕРТЬ НЕМОВЛЯТИ ЧЕРЕЗ НЕСВОЄЧАСНЕ ЗВЕРНЕННЯ ДО ЛІКАРЯ: СУДИТИМУТЬ ГОРЕ-МАТІР

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges