komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Події

У Кіровоградській області 10 лікарень увійдуть до спроможної мережі

19.09.2022

На початку липня Верховна рада ухвалила законопроект №2347, який запускає наступний етап медичної реформи - формування спроможної мережі лікарень, що дозволить забезпечити українців якісними медичними послугами, які відповідають міжнародним стандартам та практикам.

Спроможна мережа будуватиметься за принципом госпітальних округів. Кожна область стане окремим госпітальним округом, який  свою чергу поділятиметься на кластери. В рамках одного госпітального округу лікарні будуть розділені на надкластерні, кластерні та загальні. 

У Кіровоградській області попередньо визначено 10- лікарень, які увійдуть до спроможної мережі медичних закладів. Зокрема, 2 лікарні стануть надкластерними, 2 кластерними та ще 6 - загальними лікарнями.

В рамках реформи передбачено, що  найпростіші захворювання лікуватимуться якомога ближче до пацієнта, в загальних лікарнях. У разі виявлення складніших проблем зі здоровʼям - пацієнт потраплятиме у кластерні та надкластерні лікарні, які надаватимуть високоспеціалізовані послуги.

Так, наприклад, вже з початку 2023 року, пацієнти з інстультами та інфарктами зможуть отримати лікування виключно у кластерних та надкластерних медичних закладах, в яких розташовуватимуться сучасні кардіоцентри. Адже наразі в Україні щороку понад 30 000 пацієнтів помирає від інсультів саме через несвоєчасну та неякісно надану  медичну допомогу.

Після формування госпітальних округів, пацієнт потраплятиме саме до тієї лікарні, яка відповідає його стану та матиме все необхідне обладнання для діагностики та лікування.

Також читайте:

ЗНАМ’ЯНСЬКІ РЯТУВАЛЬНИКИ ДОПОМОГЛИ ЛЕБЕДЮ ВИБРАТИСЯ ІЗ ПАСТКИ

В УКРАЇНІ РОЗПОЧИНАЄ РОБОТУ ЄДИНИЙ ПОРТАЛ ВАКАНСІЙ

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges