komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Події

Десять генераторів різної потужності отримало ОКВП «Дніпро-Кіровоград»

16.01.2023

Як повідомив виконуючий обов’язки генерального директора підприємства ОКВП "Дніпро-Кіровоград" Олександр Пісний, деякі підвищувальні насосні станції водоканалів постійно знеструмлюють енергетики. Через це без води страждають споживачі, а через постійні відключення зношуються насоси й труби зазнають гідроударів.

На жаль, брак потужностей в енергосистемі великий і уникнути знеструмлення насосних станцій не вдається. Тому фахівці визначились, які саме насосні станції та жителі яких районів міст страждають найбільше. З проханням допомогти розв‘язати цю проблему звернулися до європейських партнерів. Вкотре відгукнувся дитячий фонд ООН - UNICEF. Потужні дизельгенератори розподілять між містами області. Перші два встановлять на двох насосних станціях Кропивницького, які щодня знеструмлюють по кілька разів - Полтавську та Васнєцова. Також генератори будують встановлені на насосних станціях в районі Новомиколаївки та спальних мікрорайонах (101-й, Попова, Жадова). Решта - в Знам’янці, Смоліному та інших містах. Попередня партія генераторів вже встановлена на альтернативних джерелах водопостачання - місцевих свердловинах, щоб у випадку повного блекауту жителі могли отримати воду не лише з Дніпра. ОКВП «Дніпро-Кіровоград» робить усе можливе, щоб забезпечити абонентів водою, у тому числі із резервних джерел за допомогою альтернативноі генерації електроенергії.

За повідомленнями ОКВП "Дніпро-Кіровоград"

 

Також читайте:ОДНОЧАСНЕ ВКЛЮЧЕННЯ ВЕЛИКОЇ КІЛЬКОСТІ ЕЛЕКТРОПРИЛАДІВ – ПРИЧИНА АВАРІЙНИХ ВІДКЛЮЧЕНЬ ЕНЕРГОПОСТАЧАННЯ

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges