komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Події

Прокуратура Кіровоградщини вживає заходів, спрямованих на зміцнення цивільної оборони регіону

20.01.2023

В умовах воєнного сьогодення цивільний захист населення є важливим елементом національної безпеки та обороноздатності. Мова йде про колективні засоби захисту – захисні споруди, обов’язок утримання, контролю та здійснення технічного обслуговування яких законодавством покладено на власників та балансоутримувачів.

Прокурори вивчили питання стану утримання захисних споруд, які функціонують в області, і встановили, що деякі укриття не готові повноцінно виконувати свої функції. У цих випадках прокуратура звертається до суду з позовом про визнання протиправною бездіяльність комунального підприємства, зобов’язання приведення захисних споруд у належний технічний стан та готовності до укриття населення.

Днями Кіровоградський окружний адміністративний суд задовольнив позови Знам’янської окружної прокуратури та зобов’язав господарюючі суб’єкти привести об’єкти цивільного захисту у відповідний стан.

Зокрема, прокурори Знам’янської окружної прокуратури встановили, що на території ОТГ дві захисні споруди, які призначені для захисту 733 осіб не готові до використання за призначенням і не здатні забезпечити захист людей.

Позов прокурора спрямовано на усунення порушень законодавства у сфері обороноздатності держави, передусім на забезпечення захисту цивільного населення, збереження життя та здоров’я людей у разі застосування засобів ураження.

Робота органів прокуратури на вказаному напрямку триває.

Джерело - https://kir.gp.gov.ua/

 Також читайте:

НА ЗНАМ'ЯНЩИНІ СКАСУВАЛИ ГPАФІКИ ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТPОЕНЕPГІЇ НА ДЕННИЙ ПЕPІОД ДОБИ

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges