МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ СКАСУВАЛО ДПА ДЛЯ УЧНІВ 4 ТА 9 КЛАСІВ
1.02.2023
27 січня Міністерство юстиції України повернуло заюстований наказ МОН про скасування ДПА.
Міністерство юстиції України повернуло заюстований наказ МОН про скасування ДПА. Відтак учні 4 та 9 класів не будуть складати державну підсумкову атестацію. Про це повідомив міністр освіти та науки України Сергій Шкарлет.
Крім того, він зазначив, що уряд планує скасувати ДПА і для учнів 11 класів.
«Що стосується учнів 11 класу, найближчим часом очікується прийняття ВРУ урядового законопроєкту 8228-1, який передбачає скасування ДПА для учнів 11 класів у 2022/2023 н.р. та проведення вступних випробувань у форматі НМТ», – йдеться у повідомленні.
Також читайте:
Коментарі
- Коментарі не знайдено

Увійти щоб залишити коментар
Залишити коментар як гість