Дільничний офіцер поліції зі Знам’янки отримав обласну відзнаку
19.06.2023
Дільничні офіцери поліції Кіровоградщини отримали обласні відзнаки. Нагороди вручили голова обласної ради Юрій Дрозд та начальник ОВА Андрій Райкович сьогодні, 19 червня.
Привітали правоохоронців з нагоди 100-річчя від дня створення служби дільничних офіцерів поліції.
«Пропрацювавши майже 30 років у правоохоронних органах знаю, що дільничні завжди були кращими помічниками для людей та громади в цілому. Вам довіряють і на вашу підтримку розраховують. Бажаю вам стійкості і витримки, а всім нам найскорішої перемоги!», - зазначив Юрій Дрозд.
Подяками обласної ради нагородили Віталія Дамченка – дільничного офіцера поліції відділу превенції Олександрійського районного відділу поліції та Артема Фесенка – дільничного офіцера поліції сектору превенції відділу поліції № 1 у місті Знам'янці.
За матеріалами Кіровоградської обласної ради
Щодень слідкуйте за новинами Знам'янщини від https://komora.info/

Коментарі
- Коментарі не знайдено

Увійти щоб залишити коментар
Залишити коментар як гість