Врегулювали питання перебування домашніх тварин в укриттях
26.01.2024
Відтепер під час тривоги брати домашніх улюбленців до об’єктів цивільного захисту можна за умови, якщо власники тварин забезпечать безпеку оточуючих та майна.
Також власник зобов’язаний:
здійснювати постійний нагляд за твариною
забезпечити необхідні умови, що відповідають біологічним, видовим та індивідуальним особливостям домашньої тварини
дотримуватися санітарно-гігієнічних вимог і ветеринарних норм
Домашні тварини, які можуть становити небезпеку для життя чи здоров’я людини, мають бути на повідку.
Собаки, породи яких належать до переліку небезпечних, обов’язково мають бути у намордниках!
Про це повідомили в МВС України.
Також читайте:
СТАЛО ВІДОМО, КОЛИ ВСТУПНИКИ СКЛАДАТИМУТЬ НМТ В 2024 РОЦІ
СУДИТИМУТЬ ЗАСТУПНИКА НАЧАЛЬНИКА ФІЛІЇ КІРОВОГРАДСЬКОГО ОБЛАВТОДОРУ
Підписуйтесь на щоденні новини Знам'янщини у фейсбук - KOMORA.INFO
Коментарі
- Коментарі не знайдено

Увійти щоб залишити коментар
Залишити коментар як гість