інформаційний сайт знам'янщини

Спорт

Відкритий турнір ім. Максима Бендерова 2017 року

14.05.2017

6 травня у місті Кропивницький пройшов відкритий турнір імені Максима Бендерова з панкратіону.

Вихованець тренера Костянтина Ліщенко, Максим Бендеров загинув у цій страшній війні, захищаючи Україну. Це справжня людина і великий спортсмен. Майстер спорту України міжнародного класу з бойового багатоборства, майстер спорту України з панкратіону. Чемпіон Світу, чемпіон Європи, багаторазовий чемпіон України.

Третій рік поспіль проводяться відкриті Всеукраїнські турніри з панкратіону імені героя. У цьому році, команду Знам'янського клубу єдиноборств "Піт-Файтер" представляли двоє вихованців - Михайло Сайфудінов і Владислав Ільїн. Михайло став чемпіоном в розділі фул і срібним призером в розділі грепплінгу, серед чоловіків у вазі до 77 кілограм. Капітан нашої команди Влад, завершивши всі свої поєдинки достроково, став абсолютним чемпіоном у двох вагових категоріях до 100 кг. і понад 100 кг. Також Владислав отримав почесний іменний кубок  за найкрасивіші поєдинки, що особливо цінно, його вручив батько Максима.

Клуб єдиноборств "Піт-Файтер" дякує за постійну підтримку - Ігорю Матвєєву, Анатолію Русакову, Нелі  Данасіенко, Олександру Щаві, Олександру Тодоренку, сім'ї Олексенко.

За інформацією головного тренера клуба єдиноборств "Піт-Файтер" Олексія Слуцького