komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Спорт

Першість села Дмитрівка з міні-футболу

13.05.2017

На реконструйованому майданчику Дмитрівської ЗШ №2 імені Т.Г. Шевченка відбулася Першість села Дмитрівка з міні-футболу.

 Участь в змаганнях взяли 10 команди у трьох вікових групах. У змаганнях серед молодших юнаків з рахунком 4:1 команда Дмитрівської ЗШ №2 імені Т.Г. Шевченка (тренер Віктор Солдатенко) перемогла ровесників з Дмитрівської ЗШ №1 (тренер Володимир Дьячков). У протистоянні старших юнаків цих шкіл перемогу здобула команда Дмитрівської ЗШ №1 – 3:1.
У змаганнях серед дорослих участь взяли шість команд, які були поділені на дві підгрупи. Переможці підгруп зустрілися у фіналі. Перемогу на змаганнях здобула команда на чолі з Сергієм Назаренком, яка здолала з рахунком 3:1 команду Андрія Радченка. У матчі за третє місце команда Сандуленка була сильнішою команду Кущова – 2:1.

Фінансову допомогу для проведення даного турніру надав фермер Олександр Конишев. Головою оргкомітету та головним арбітром змагань був заступник з навчально-тренувальної роботи Знам’янської районної КДЮСШ Олександр Іванович Лісовий.

Головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської райдержадміністрації Віктор Слюсаренко

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges