інформаційний сайт знам'янщини

Спорт

Відбувся шостий тур Відкритого Чемпіонату Знам’янського району

15.05.2017

Відбулися матчі шостого тура Відкритого Чемпіонату Знам’янського району з футболу сезону 2017 року.

У Богданівці місцевий «Буревісник» зустрічався з лідером ліги дмитрівським «Колосом». На початку матчу команди обмінялися забитими м’ячами. Голкіпер «Колоса» Дмитро Пастернак виручив свою команду після удару Олександр Зайцева. А на 9-ій хвилині зустрічі Анатолій Волков ударом головою відкрив рахунок. У другій половині зустрічі господарі відігралися: Дмитро Гордуз здійснив індивідуальний прохід, обігравши трьох захисників, перекинув голкіпера – 1:1.

У Цибулевому «Нива» поступилася «Буревіснику» (Петрове). На 15-ій хвилині матчу голкіпер «Буревісника» Володимир Домбровський реалізував пенальті. Через сім хвилин Володимир Москаленко зрівняв рахунок. На 38-ій хвилині матчу Єгор Грінкевич зі штрафного знову вивів вперед «Буревісник». У середині другого тайму матчу Артем Солодов збільшив рахунок. А у компенсовані хвилини матчу Денис Пономар забив четвертий м’яч у ворота «Ниви».

У Єлизаветградці місцевий «Темп» протистояв «Старту» з Іванківців. Господарі на матч не зуміли зібратися і грали в десятьох проти чемпіона району останніх сезонів. Вже на старті зустрічі Олександр Постільняк відкрив рахунок. Через 13 хвилин господарі зусиллями Романа Верзіліна зрівняли рахунок. До перерви матчу у ворота «Темпу» влетіло ще чотири м’ячі. У другому таймі матчу гості зіграли на класі, довівши матч до закономірної перемоги – 9:2. Варто відзначити шостий забитий м’яч у ворота господарів: після передачі Сергія Барбанова Олександр Постільняк у падінні через себе в один дотик відправив «круглого» у сітку воріт суперника.

У Дмитрівці знам’янський «Локомотив» здобув першу свою перемогу у чемпіонаті. У першому таймі «Дніпро» відкрив рахунок: Калюжний ударом з тридцяти метрів поцілив у дев’ятку воріт. А після перерви «Локомотив» не лише відігрався, а й «вирвав» перемогу.

У Суботцях місцевий «Хлібодар» з рахунком 2:1 переграв «Дружбу». У складі переможців дубль оформив Олександр Степаненко. Ця перемога дозволила «Хлібодару» у турнірній таблиці обійти команду з Диківки.

«Буревісник» (Богданівка) – «Колос» (Дмитрівка) – 1:1 (0:1) (Гордуз, 86 – Волков, 9)

«Буревісник»: Розумяк, Паламарчук, Яровий, Малий К., Галуха, Самаїл (Гордуз, 80), Жадан (Пугач Я., 70), Свириденко, Базака, Малий В., Зайцев

«Колос»: Пастернак, Ісаєв, Делюрман Д., Шевченко, Назаренко, Волков, Андрієнко, Баланда (Козін, 75), Артьомов (Суховий, 77), Воловик, Радченко

«Нива» (Цибулеве) – «Буревісник» (Петрове) – 1:4 (1:2) (Москаленко, 22 – Домбровський, 15 (пен); Грінкевич, 38; Солодов, 65; Пономар, 90+7)

«Буревісник»: Домбровський, Розсолодін, Паненко, Мірошниченко, Далакян (Нігай, 70), Грінкевич Єгор, Мельников (Геворгян, 85), Сайко (Шушпанов, 50), Жуков (Сиромятніков, 80), Солодов, Пономар.

«Темп» (Єлизаветградка) – «Старт» (Іванківці) – 2:9 (1:5) (Верзілін, 15; Суржок, 63 (пен) – Постільняк, 2, 27, 52; Барбанов, 16, 65, 83; Мхітарян, 38, 80; Сафронов, 45)

«Темп»: Постовий, Бойко, Футорнюк, Вовкодав, Шевцов, Суржок, Слівченко, Москаленко, Брайко, Верзілін.

«Старт»: Кушніренко, Гедерим, Ємельянов, Ковальов, Колісниченко, Сафронов (Сидоренко, 75), Корчинський, Барбанов, Білоус (Манько, 58), Мхітарян, Постільняк

«Дніпро» (Стецівка) – «Локомотив» (Знам’янка) – 1:3 (1:0) (Калюжний, 40 – Александров, 58 (пен); Савіцький А.А., 74; Маценко, 77)

«Дніпро»: Кольєв, Терновський, Єременко, Сущенко В., (Трипуз, 77), Черноштан, Калюжний, Чепурний, Іщенко, Мусаєв, Сень, Харченко

«Локомотив»: Сидельников, Безребрий, Савіцький А.В., Савіцький А.А., Коваленко, Бобров, Савін, Марущук, Александров, Кравчик (Маценко, 46), Шевченко (Григорьєв, 46; Єськов, 64)

«Хлібодар» (Суботці) – «Дружба» (Диківка) – 2:1 (1:0) (Степаненко, 25, 90+2 – Холопов, 72)

«Хлібодар»: Москаленко, Васильцов, Колюка, Чеботарьов, Машлякевич (Гівці, 85), Косов, Попов (Тарасенко, 80), Кучеренко, Продайвода, Кударенко, Степаненко

«Дружба»: Язвенко Ю. (Сергійчук, 60), Зобків, Сизов, Романчук, Холопов, Урилов С. (Шоколов, 46), Урилов О., Урилов В., Чорноморець, Грузин (Кузьмич В., 65), Зубаха

Головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської райдержадміністрації Віктор Слюсаренко.