komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Спорт

Два спортсмени зі Знам’янського району поїдуть на Чемпіонат Європи

12.06.2017

У Львові відбувся Чемпіонат України з велотреку, який був останнім етапом відбору членів збірної України на майбутній Чемпіонат Європи. 

Успішно на цих змаганнях виступили вихованці відділення велоспорту Знам’янської районної КДЮСШ (клуб «Рос Агро», с. Мошорине, перший тренер Вадим Кива). Софія Шевченко здобула три золоті нагороди (у командній гонці переслідування на 4 км), гонці «медісон» та командному спринті) та друга другою у скретчі. Олександр Шевченко став чемпіоном України у командній гонці переслідування на 4 км серед юніорів та разом з Максимом Мамчиком був третім у командному спринті.

За підсумками даного Чемпіонату України був сформований остаточний склад збірної України, яка поїде у середині липня до Португалії на Чемпіонат Європи. Приємно, що до складу збірної потрапили два спортсмена з села Мошорине – Софія та Олександр Шевченки.
Вітаємо Софію та Олександра з потраплянням до збірної України та бажаємо успішних виступів на змаганнях міжнародного рівня.

Головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської райдержадміністрації Віктор Слюсаренко

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges