Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Спорт

Гонки на виживання: адреналін і швидкість для сміливих чоловіків

13.06.2017

Минулої суботи у м. Олександрія відбулися гонки на виживання, присвячені  25-річчю спортивного клубу "Європа-крос".  Серед 15 учасників із різних куточків країни (м. Олександрія, м. Кривий Ріг, м. Запоріжжя та м. Кропивницький) був і представник  Знам'янки,  Дмитро Хороленко. Про результати участі та особливості  такого екстремального спорту ми поговорили з нашим земляком. 

- Скільки років Ви захоплюєтесь цим видом спорту?

-  З 2008 року я почав брати участь у гонках на виживання,  цієї суботи я на авто ВАЗ- 2108 був серед учасників змагань у м. Олександрія. Для мене вже давно-давно автомобільна тематика близька, я починав на схожих заїздах у Кропивницькому. Крім того, я з самого початку мав підтримку тата, і він допоміг мені взяти авто, і зробити з нього саме спортивний варіант, що відповідає вимогам таких гонок. Це небюджетний вид спорту, де немає великих вимог до автомобіля, а головними є вимоги безпеки людини-пілота: каркас безпеки, відповідні ремені. У цьому виді спорту я і пілот, і штурман, і механік (посміхається).

- Які емоційні хвилювання у Вас як учасника були у змаганнях цієї суботи?

- Мені завжди приємно брати участь у гонках на Олександрійщині, там завжди добре і комфортно як спортсмену. Було небагато учасників, трішки змінили трасу, тому було цікаво. Єдиним недоліком я вважаю не достатню підготовку траси, вона не була сильно зволоженою, тобто полита водою. Грязюки було мало, а багато - пилу. Для нас пілотів - це завада, адже ми не бачимо, куди їхати, втрачаємо швидкість, робимо помилки. Втім, я дуже задоволений: купа адреналіну, весело.

- Яких засобів безпеки Ви дотримуєтесь, щоб захистити себе в авто?

- Автомобіль облаштований каркасом безпеки, наварено багато труб, які захищають від ударів. Також там влаштоване спеціальне сидіння, чотирьохточкові ремені безпеки та, звичайно, шлем на голову. Ви не думайте, що ми у гонках на виживання їздимо на дуже великих швидкостях, ні, приблизно до 100 км. Особливість таких трас і їх проходжень у різких поворотах і маневрах. Якщо волога траса - то багато грязюки, а звідси і видовища.

- Який результат Вашої участі у цих гонках на виживання?

- Я увійшов у десятку. Гонка була для мене не дуже вдалою, бо мені доводилось  багато разів лагодити авто. Переможці цього разу з Кривого Рогу, від них приїхала на гонки ціла команда з кількома машинами.

- Як би Ви хотіли, щоб такий екстремальний вид спорту розвивався у нашому місті?

- Є невелике коло людей, які мене підтримують, але ініціаторів, які б бажали як я розвивати у Знам'янці цей вид спорту немає. Ще одну машину роблять ентузіасти як я. Якщо я не знаю, але є люди, яким цікаві гонки на виживання - запрошую до діалогу.

Оксана Войчишина

 

 

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges