Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Спорт

Турнір з міні-футболу у Дмитрівці

29.06.2017 

У селі Дмитрівка (Знам’янський район) на новому спортивному майданчику пройшов турнір з міні-футболу, який був присвячений Дню Конституції.

Участь взяли шість команд, які були поділені на дві групи. У групі «А» грали команди «Дружба» (Диківка), «Граніт» (Суботці) та ФК «Дмитрівка» (Дмитрівка). У іншу групу згідно результатів жеребкування потрапили «Буревісник» (Богданівка), «Темп» (Єлизаветградка, Олександрівський район) та «Нива» (Цибулеве).

За результатами групового етапу переможцями груп стали команди «Граніт» та «Темп», які у фіналі визначали найсильнішу команду турніру. У цьому цікавому протистоянні перемогу здобув «Темп» - 3:2. Зазначимо, що по ходу матчу «Граніт» програвав з рахунком 0:3, але зумів проявити характер і два м’ячі відіграти, а на останній хвилині зустрічі фортуна «посміхнулася» «Темпу» - м’яч прокотився по лінії їх воріт. У  матчі за третє місце «Нива» з рахунком 6:0 розгромила «Дружбу». У матчі за 5-е місце «Буревісник» з рахунком 6:4 переміг ФК «Дмитрівка». Кращими гравцем  та тренером турніру відповідно визнано Віктора Завального та Анатолія Покузея (обидва з «Темпу»).

Відзначимо, що турнір був організований тренером команди «Дмитрівка» Олександром Івановичем Лісовим і пройшов за підтримки відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської райдержадміністрації та районної організації ВФСТ «Колос».

Результати матчів:

Група «А»

«Дружба» - ФК «Дмитрівка» - 2:1

«Граніт» - ФК «Дмитрівка» - 5:1

«Граніт» - «Дружба» - 4:1

Група «Б»

«Нива» - «Буревісник» - 6:3

«Темп» - «Нива» - 4:0

«Темп» - «Буревісник» - 2:0

Матч за 5-е місце. «Буревісник» - ФК «Дмитрівка» - 6:4

Матч за 3-є місце. «Нива» - «Дружба» - 6:0

Фінал. «Темп» - «Граніт» - 3:2

 

Головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської райдержадміністрації Віктор Слюсаренко

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges