Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Спорт

НАШІ СПОРТСМЕНИ ПОПРЯМУВАЛИ У ВЕВЕЛЬСБУРГ

28.08.2017

Вчора о 22 годині делегація від нашого маленького міста попрямувала до м. Вевельсбург (Німеччина).  Президент Кіровоградської обласної Організації  асоціації джиу-джитсу України та його вихованці були запрошені до участі у Міжнародному літньому  спортивному таборі  представниками Німецього союзу джиу-джитсу

  

Говорить  ініціатор поїздки Михайло Челпанов:


«Відбір делегатів проходив на конкурсних основах. Спортсмени відбиралися по певним критеріям, які висунули представники Німецького союзу:  технічні навички, спортивні досягнення та можливість працювати у інтернаціональній команді.  Організація поїздки займає багато часу, але ми вдячні нашим зарубіжним партнерам за можливість участі у таборі. Під час перебування там наші діти зможуть познайомитися з культурою країни, адже на них чекають м. Берлін та Вевельсбург,  останнє – історична пам’ятка. Крім того, і саме найголовніше для спортсмена: тренування з майстрами міжнародного класу за вільним графіком. Тобто кожен з них зможе вибрати той напрямок, який найбільш цікавий. Виходячи з досвіду участі в таких таборах,  розклад там дуже інтенсивний, але  є можливість і відпочити, і поспілкуватися з однолітками з інших країн.  Результатом поїздки стане, звісно, відпочинок та нові знання  технік боротьби.»


Довідково: Вевельсбург (нім. Wewelsburg) — ренесансний замок на північний схід від Бюрена (Німеччина, земля Північний Рейн-Вестфалія) недалеко від Падерборна. Відомий, головним чином, як музей і колишнє училище по ідеологічній підготовці офіцерів СС «SS Schule Haus Wewelsburg», з яким пов'язано безліч легенд. У 1980-ті роки на території замку відкрився музей.На даний момент на території замку знаходяться: Історичний і краєзнавчий музей Падерборна (Південне і Східне крило), Музей нацистського минулого замку (окремий флігель і північна вежа замку), Молодіжний гостел (Західне крило). (https://ru.wikipedia.org/wiki/Вевельсбург)

Кіровоградська обласна організація Асоціації джиу-джитсу України висловлює подяку за фінансову підтримку та  допомогу в організації поїздки:  Сергію Майданюку,  Володимиру Єльніку, Валерію Недовозу,  Анатолію Чечіну, Валентині Кузіній, ФОП «Бурмін», Віктору Харченко, ТОВ «ГЕОЇД»,  Роману Холявці,  ФОП «Рубан Олена Олегівна» та інформаційному виданню KOMORA.INFO.

Ольга Полякова 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges