komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Спорт

В Олександрівці відбулася обласна спартакіада серед держслужбовців

21.08.2017

У селищі Олександрівка, 19 серпня, відбулася Х обласна спартакіада серед збірних команд державних службовців місцевих органів державної виконавчої влади та територіальних підрозділів центральних органів влади.

  Змагання пройшли на стадіоні імені Миколи Шишки. Проводилися такі види спорту: настільний теніс, шашки, шахи, волейбол та міні-футбол.


Участь у цих змаганнях брав Знам’янський район. Щільність результатів команд та важливість командних видів спорту (більше очок було у загальний залік) загострили боротьбу за перші сходинки. Чимало залежало і від фортуни. Так, змагання з волейболу проводилися по олімпійській системі (на виліт) і команда зі Знам’янського району у першому матчі зустрічалася з майбутнім переможцем турніру, господарями. У напруженій боротьбі волейболісти зі Знам’янського району програли і залишили змагання. У міні-футболі теж із жеребкуванням не пощастило: потрапили до сильної групи, у якій суперниками були Олександрійський, Олександрівський район та Компаніївський райони. За підсумками матчів групового етапу команда зі Знам’янського району посіла третє місце у групі. Переможцем міні-футбольного турніру став Долинський район, який у фіналі переграв Олександрійський.
У змаганні з настільного тенісу друге місце, як серед чоловіків, так і серед жінок, посіли представники команда Знам’янського району: Сергій Костовський і Вікторія Ребар. У змаганнях з шахів серед чоловіків ще одну срібну нагороду здобув Віктор Слюсаренко.

То ж загалом команда Знам’янського району завоювала три срібні нагороди і у загальнокомандному заліку посіла п’яте місце. Перше місце на цих змаганнях розділили Олександрійський та Олександрівський райони.

http://oms.zn.kr-admin.gov.ua

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges