Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Спорт

Михайло Сайфудінов :перша розмова з чемпіоном світу з бойового джиу-джитсу

30.08.2017

Свій шлях у спорті Михайло Сайфудінов почав змалечку, у віці 5 років, а у 12 років почав займатись панкратіоном у клубі єдиноборств " Піт- Файтер",  сьогодні йому 18 років і він чемпіон світу  з бойового джиу-джитсу. 

- Пригадай, якою була твоя перша перемога?

- Це було у  рідній Знамянці, у  2013 році, коли проводились обласні  змагання,  і я став чемпіоном області у віковій категоріі 12-13 років.

- Яким був шлях до найбільшої перемоги - звання чемпіона світу?

- Мені було дуже важко, Олексій Анатолійович Слуцький багато вимагав від мене, і так було постійно. Тренування за тренуванням я не здавався. Головне - він дав мені базу і розуміння того, що я повинен постійно розвиватись, бо  він не може постійно бути зі мною. Я йому дуже вдячний за це. Сьогодні я фактично лишаю системні заняття в клубі, бо їду на навчання в місто Дніпро, але я продовжуватиму готуватись до Чемпіонату Європи у грудні місяці 2017 року. Моя найбільша підтримка  - це мої батьки, вони завжди мене надихають на чергові перемоги і заохочують до участі у різних змаганнях.

 

- Протягом цього року ти здобув три знакові перемоги, розкажи, які саме і де?

- Так, я став чемпіоном України з бойового самбо у ваговій категорії 74 кг. Це вже вдруге, минулого року теж я виборов таку нагороду. Також минулого року у Хорватії у м. Спліт я був третім на Чемпіонаті Європі з бойового самбо, цього року - я у тому ж місті виборов перемогу і став першим. Звичайно, що найбільший мій здобуток цього  року  - перше місце на бойовому джиу-джитсу (вага 70 кг) теж у Хорватії. Серед моїх суперників за цей почесний титул були спортсмени з Куби, Казахстану.

- Маючи статус чемпіона,  ти можеш назвати клуби єдиноборств в Україні, які мають сильних  спортсменів теж?

- Насправді в Україні дуже багато гідних і суперників і клубів. Ось недалеко від нас у Кропивницькому -  клуб "Тайгер", київський клуб "Гермес".

- Бойове самбо, панкратіон, бойове джиу-джитсу - це все бойові єдиноборства, на скільки вони для тебе під час тренувань стали травматичними?

- Все залежить від грамотного підходу до тренувань, адже ми вчимось до чемпіонатів, знаємо свої слабкі місця, знаємо як захисти себе. Але ще важливий настрій, треба не налаштовувати себе на поразку. А травмування теж бувають, але у мене незначні.

- Скільки коштує участь у змаганнях міжнародного рівня?

- Це дороге задоволення, приблизно 500 євро на одну людину, а ще треба мати гарну форму, все інше. Моя участь у всіх змаганнях міжнародного рівня відбулися тільки завдяки моїм рідним, татові Роману Сайфудінову та мамі Олені Сайфудіновій.

- Чи стане спорт для тебе основним заняттям у житті?

- Спорт - то вже частина мого життя назавжди, але професію я починаю здобувати іншу, я став студентом вишу за напрямком митниця. Я можу здобувати ще багато різних знань, вчитись протягом всього життя, але розвиток у спорті для мене, мов магніт. Я розумію, що за гучним званням чемпіона світу ще чимало перемог, а от якими вони будуть - залежить тільки від мене і мого бажання рухатись вперед.

Для клуба єдиноборств "Піт-Файтер" успіх Михайла Сайфудінова на міжнародному рівні далеко не перший, відомі імена чемпіонів - Юрій Корж, Влад Ільїн, Арман Григорян. Бажаємо, щоб завзяття та спортивна витримка Михайла Сайфудинова привели його до нових Олімпів.

Оксана Войчишина

 

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges