komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Спорт

З ДНЕМ СПОРТУ!

10.09.2017

 Спортивне свято до відзначення Дня фізичної культури і спорту у нашому місті розпочалося ще вчора  і триває  досі. Знам’янчани  долучилися до змагань з великого тенісу, міської спартакіади з легкої атлетики,  з настільного тенісу, турніру з шахів та  футбольного матчу  на кубок міського голови.

Традиційно святкування розпочалося з нагородження, яке відбулося вчора на міському стадіоні.  Почесною грамотою  Знам’янської міської ради за особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту у місті було нагороджено  членів педагогічних колективів навчальних закладів міста: Тетяну Шкамариду, Олександра Йовенка, ІгоряКрисіна, Наталію Клюку, Юрія Бондаренка. Разом з почесними грамотами нагороджені отримали невеличкі  пам’ятні сувеніри з символікою міста.

Своїми враженнями з нашим виданням поділилася одна з володарок нагороди Тетяна Шкамарида:


«Мені дуже приємно, що мене відзначили саме сьогодні. Адже зараз працювати з дітьми кожного дня – нелегка праця, бо постійно   піклуєшся про уникнення травматизму та надзвичайних ситуацій. Але спорт у школі  загартовує! Допомагає розвивати дитину психологічно і фізично, а також вчить працювати у команді та бути наполегливим».


 У свою чергу відділ освіти Знам’янської міської ради відзначив  тренерів-викладачів  Комплексної дитячо-юнацької школи подяками за їх працю.  Серед нагороджених: Євген Гавришевський, Віталій Махиня, Ігор Поплавка, Микола Добрянський, Світлана Брижицька, Сергій Кошовий, Інна Хрипта, Микола Лежненко, Ірина Федіна, Олександр Гребенюк, Валерій Лень, Володимир Манін та Олександр Постільняк.

Після урочистої частини відзначення Дня фізичної культури та спорту  продовжилося міською спартакіадою з легкої атлетики та змаганнями з великого тенісу.

Тож, маємо наступні результати змагань:

міська спартакіада з легкої атлетики має аж 54 (1 – 3 місця)  переможця у різних вікових категоріях (учні 7 – 8 класів та 9 – 11 класів)   та видах (стрибки в довжину, біг 60 метрів, біг 30 метрів та метання).

Великий теніс:

Перше місце – Іван Петренко;

Друге місце – Олексій Григоренко;

Третє місце – Віталій Шайбенко.

 Сьогодні на знам’янчан ще чекає футбольний матч на кубок міського голови,  змагання з волейболу та настільного тенісу.

Ольга Полякова

Фото: Ольга Полякова, Олександр Булах 

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges