Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Спорт

Олімпи та сьогодення клубу єдиноборств «Піт-Файтер»

11.09.2017

Успіхи клубу єдиноборств «Піт-Файтер» щороку ростуть разом з вихованцями. Сьогодні біля 30 хлопчаків віком від 5 до 15 років щотижня мають по декілька тренувань, а результати участі у чемпіонатах гучно заявляють про спортсменів в Україні та і не тільки. Тренер клубу Олексій Слуцький розповів, як нині доводиться у Знам’янці заохочувати дітей до спорту та як доводиться «виживати» в умовах виключно підтримки батьками вихованців: 

- Олексію Анатолійовичу, якими здобутками вихованців клубу «Піт – Файтер» цього року Ви пишаєтесь?

- Без перебільшень у нас дуже багато чемпіонів Кіровоградської області у різних вікових групах, чемпіони України з бойового джиу-джитсу… У нас зараз у клубі зміна поколінь, ростуть ті, кому ще зарано на чемпіонати України з панкратіону. Серед них віком від 10 до 14 років – чемпіони України з бойового джиу-джитсу. На сьогодні Влад Ільїн у нас трьохкратний чемпіон України з ММА, майстер спорту, Михайло Сайфудінов чемпіон України з бойового джиу-джитсу, чемпіон Європи з бойового самбо, багатократний чемпіон України з бойового самбо (3 рази)…

-В яких умовах відбуваються тренування і чого бракує для ще кращих тренувань? 

- Підтримки міської влади вкрай бракує. На нас ніколи і ніхто не виділив ні копійки, але найбільш прикро, що хлопці, котрі стають чемпіонами на рівні України чи навіть світу, повертаються додому - і їх ніхто не зустріча. Вони варті більшої уваги і поваги, ніж просто величезна підтримка батьків.

На жаль, у нас досі не вирішене питання з приміщенням, в якому ми тренуємось. Спортивний зал, який колись належав до лінійної міліції, сьогодні  у нашому тимчасовому використанні, і ми не знаємо, як з цим приміщенням бути далі. Керівництво залізниці не передає це приміщення на баланс міста, а відповідно місто – не бере, а це значить, що поки нам дозволяють брати в оренду, а що буде далі – невідомо. Дякуємо, що поки що нам йдуть на зустріч, і керівництво БМЕУ нас не виганяє.

Наша головна підтримка – це батьки дітей-спортсменів, серед них Ігор Матвєєв, Анатолій Русаков, Володимир Жабко, Сергій Скрипнік.

У нас є родини, які з с. Суботці постійно їздять на тренування через день, є багато бажаючих тренуватись і у Знам’янці, тому ми не здаємось і постійно набираємо все більших обертів, все більших досягнень та успіхів.

 

Нещодавно у Знам’янці на одній із центральних вулиць імені Віктора Голого з’явився новий білборд, де разом на фото тренер клубу єдиноборств «Піт-Файтер» Олексій Слуцький зі своїми вихованцями - чемпіонами світу Владом Ільїним та Михайлом Сайфудіновим. Гордість за такі великі досягнення наших земляків вже давно мала б для міста носити публічний характер, адже це не просто пропаганда здорового способу життя для молоді і не тільки, але вартість і можливість такого білборду теж була ініційована одним з батьків вихованців клубу.

 Оксана Войчишина

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges