Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Спорт

МЕДИТАЦІЯ У СПОРТІ

26.09.2017

Марія  Кіріченко – дівчинка, яка займається баскетболом з раннього віку. На сьогоднішній день цей вид спорту став для неї своєрідним видом медитації, який допомагає їй заспокоїтись і відпочити. Феноменом Марії стало те, що з трьох років вона була знайома з цим видом спорту, і вона погодилася розповісти нам, як саме це сталося:

-          Маріє, скажіть, як давно Ви у баскетболі?

-          Ніхто навіть і уявити не може, що  я потрапила у баскетбол ще зовсім малою. Моя бабуся - тренер з цього виду спорту, тож це -  спадково.  Ще трирічною дівчинкою я мандрувала з нею по спортивних зборах та таборах, а тепер і сама займаюся у спортивному залі і не уявляю свого життя без м’яча та форми. Більш серйозно і професійно я познайомилася з баскетболом у залі міської спортивної школи, коли мені було 8 років,  і першою моєю тренеркою стала Світлана Брижицька.

-          Що для Вас баскетбол, і  як Ви почуваєтесь у цьому нелегкому виді спорту?

-          Можу сказати напевно, що для мого віку я гарно володію технікою, бо постійно працюю над собою. Під час того, як я вдягаю форму, то проходить ніби перевтілення, і потрапляю в інший світ, де забуваю про все.  Баскетбол для мене – своєрідна медитація, де я відпочиваю душею, доки працює тіло.  Крім того, він допомагає мені бути здоровою: укріплює м’язи, допомагає підрости у зрості, працювати над колінними суглобами. Баскетбол розвиває  мене не тільки фізично, а й морально. Ця гра з м’ячем допомагає мені розуміти, як йти до своєї цілі через працю та не здаватися. Крім того, відчуття команди та друзів поряд, які завжди готові боротися за перемогу разом з тобою, привнесли в моє життя поняття командного духу.

-          Які вже є у Вас перемоги    та досягнення?

-          Найперше досягнення – відчуття себе  «на своєму місці», тобто , коли я тренуюся, я напевно знаю, що це – моє. Ну і, звісно, у нашої команди безліч перемог, але серед останніх можу згадати:  2-ге командне місце на обласних змаганнях з баскетболу у м. Кропивницький. І вже «свіженьку» перемогу, але не таку значущу ми теж здобули в обласному центрі, де  змагалися з командами міст та районів, на жаль, здобули лише четверту сходинку.

Чи планує Марія  пов’язувати  своє життя з баскетболом – ще невідомо, але напевно можна сказати про те, що вона в ньому виросла і помудрішала. Дівчинка розповіла нам про те, що навіть влітку вона намагається не пропускати тренувань. Коли їде на канікули до бабусі у м. Полтаву, то  там відвідує їх додатково у місцевій спортивній школі.

Ольга Полякова

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges