Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Спорт

ПІДСУМКИ ВІДКРИТОГО ЧЕМПІОНАТУ ЗНАМ’ЯНСЬКОГО РАЙОНУ З ФУТБОЛУ (ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА)

21.10.2017

Відгуки тренерів команд про захід:

Назва команди: «Хлібодар» (Суботці)
Підсумкове місце: 7-е
Набраних очок: 20
Кращий бомбардир: Олександр Степаненко – 23 м’ячів (кращий бомбардир Чемпіонату району).

Представник команди «Хлібодар» Олег Колюка розповів про виступ своєї команди.
– Оцініть, будь ласка, рівень Чемпіонату району сезону 2017 року.
– Рівень Чемпіонату Знам’янського району у порівнянні з попереднім роком виріс. Підвищився рівень гри всіх без винятку команд. «Дружба» (Диківка), яка посіла останнє місце, у першому колі демонструвала не поганий футбол. У них було складно взяти очки. Змагання стали більш непередбачувані. Теоретично будь-яка команда могла виграти у будь-якої команди. Також хотілося підвищення турнірної мотивації команд. Одна з пропозицій – по середині Чемпіонату ділити команди на дві ліги за рівнем гри – одні б команди змагалися за чемпіонство, а інші – за Кубок надії, наприклад. Можливо краще збільшити внески команд, щоб більше було призів та номінацій. Потребує допрацювання регламент змагань та налагодження роботи КДК на постійній основі. На жаль, на змаганнях були неявки. Можливо за неявку на гру команду карати не лише технічною поразкою, а й мінус трьома очками у турнірній таблиці?

– Чи виконала команда завдання на сезон?
– Ні. Ставилися вищі завдання. Перше коло змагань ми провалили, а от у другому краще зіграли. Але все одно не добрали очок у кількох зустрічах. З петрівським «Буревісником» за перемогу боролися. Хоча у тому матчі ми програвали і відігралися. Мали багато моментів і повинні були перемагати «Локомотив», але програли. Невдалий виступ можу пояснити кількома причинами. Основними з них є те, що не завжди збирався оптимальний склад команди, не вистачало досвіду. У принципі у якості гри додали. Впевненіше стали грати. Нині не вистачає стабільності у грі.

– Хто, на Вашу думку, є кращими гравцями Чемпіонату району?
– Кращим був захисник богданівського «Буревісника» Павло Яровий. Подивіться на кількість пропущених м’ячів богданівцями. Це при тому, що у воротар стояв польовий гравець, який по ходу змагань набирався воротарського досвіду. Другим за рівнем гри є нападник нашої команди Олександр Степаненко, який став кращим бомбардиром змагань – забив 23 м’ячі. І це не зважаючи на вік – 19 років. Йому є куди прогресувати. Також хочу відзначити півзахисника «Старту» Максима Корчинського, а також гравця петрівського «Буревісника» Єгора Грінкевича.

Назва команди: «Темп» (Єлизаветградка, Олександрівський район)
Підсумкове місце: 8-е
Набраних очок: 13
Кращий бомбардир: Роман Верзілін – 14 м’ячів.

Представник команди «Темп» Анатолій Покузей розповів про виступ своєї команди.
– Оцініть рівень команд Чемпіонату Знам’янського району.
– Був хороший рівень гри команд змагань. На жаль, нам не вдалося дограти Чемпіонат. І на це є причини. Мали кадрові проблеми. Нашу команду складали гравці з сіл Єлизаветградка і Михайлівка. Поки було літо, то грали. А далі студенти роз’їхалися. Хотілося б збільшити трішки «географію» комплектації нашої команди.

– Виділіть, будь ласка, кращих гравців змагань.
– Нападник «старту» Олександр Постільняк і півзахисник «Ниви» Валентин Жуган.

 

Назва команди: «Дніпро» (Стецівка, Черкаська область)
Підсумкове місце: 9-е
Набраних очок: 11
Кращі бомбардири: Микола Єременко та Володимир Терновський – по 7 м’ячів.
Відзначимо: далеким вкидання ауту запам’ятався Василь Сущенко (в даному компоненті у чемпіонату йому конкуренцію міг скласти лише гравець «Колосу» Роман Дар’єв).

Представник команди «Дніпро» Володимир Терновський розповів про виступ своєї команди.
– Поділіться, будь ласка, своїми враженнями від Чемпіонату району.
– Враження позитивні. Радує кількість учасників – 10 команд. У порівнянні з Чемпіонатом Чигиринського району минулих років у Вашому Чемпіонаті грало більше команд. Більше команд – більша конкуренція.

– На скільки задоволенні виступом своєї команди у даних змаганнях?
– Цей сезон для нас був «пробним каменем». Ми не знали рівня гри команд-суперниць. Хотіли подивитися як ми на їх фоні виглядаємо. Відчули, що ми можемо конкурувати і показувати футбол. У декількох матчах арбітраж бажав кращого. Наша команда складалася з гравців із невеликих населених пунктів Стецівка і Галаганівка (у кожному з цих сіл проживає близько 1000 осіб). У нас була коротка лава запасних, і на деякі матчі ми виїжджали без запасних гравців. Також хочу подякувати Олександру Івановичу Лісовому за допомогу у проведенні домашніх матчів, які ми грали у селі Дмитрівка.

– Кого з футболістів Чемпіонату можете виділити?
– У першому колі змагань у складі «Ниви» виступав Ярослав Поплавка, який виділявся дриблінгом. Також хочу відзначити Артура Розсолодіна з петрівського «Буревісника».

Назва команди: «Дружба» (Диківка)
Підсумкове місце: 10-е
Набраних очок: 4
Кращий бомбардир: Сергій Грузин – 9 м’ячів (більше половини з командних 17-ти).

Представник команди «Дружба» Юрій Язвенко розповів про виступ своєї команди.

– Оцініть, будь ласка, рівень змагань.
– Чемпіонат району залишив позитивні емоції. Було кілька питань по арбітражу. Покращилася організація змагань. Щодо рівня команд, то чим краще фінансування – тим краще рівень гри.

– Що стало причиною невдалого виступу команди?
– Причини бачу. Не хочеться їх нині виголошувати. У нас будуть зроби команди і їх обговоримо. Це наша «внутрішня кухня». Також, користуючись нагодою, хочу висловити слова подяки сільському голові Диківки Володимиру Михайловичу Андрієнко і депутатам сільської ради за придбання нової футбольної форми та виділення коштів на участь у змаганнях.

Головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської райдержадміністрації Віктор Слюсаренко

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges