komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Спорт

Знам’янський клуб єдиноборств «Pit-fighter” повернувся з перемогами

22 жовтня спортсмени Знам’янського  клубу єдиноборств «Pit-fighter” взяли участь у Відкритому чемпіонаті Черкаської області, та в чесних поєдинках вибороли числені нагороди. 

Розповідає тренер клубу Олексій Слуцький: «Хочеться подякувати черкаським друзям з Федерації панкратіону, які нас запросили на участь у чемпіонаті. Як завжди, наші вихованці були на висоті.»

 

Результати участі у Відкритому чемпіонаті Черкаської області:

Федорченко Іван - 1 місце ;
Олексенко Андрій - 1 місце;
Гребенюк Вадим - 1 місце;
Скрипник Володимир - 1 місце;
Матвєєв Максим - 1 місце;
Ткаченко Роман - 2 місце ;
Свириденко Ілля - 3 місце .

Батьки вихованців клубу єдиноборств «Pit-fighter  безмежно вдячні тренеру за підтримку за безцінний вклад в дітей, а також всім причетним за організацію змагань,  всім учасникам за можливість спробувати себе, навчитися новому, віднайти нових друзів.

Говорить мати одного з вихованців Тетяна Скрипник: "Кілька років тому ми з моїм чоловіком вирішили, що зараз саме час віднайти заклад, де б ми змогли прививати своєму синові любов до спорту та здорового способу життя. Почалися пошуки. Тоді друзі нам порадили Слуцького Олексія Анатолійовича. Чесно кажучи, більш ніж 6 років тому ми не зовсім розуміли, що це за вид спорту - панкратіон, але після першого пробного тренування вирішили, що саме це ми шукали. Олексій Анатолійович - тренер від Бога, і це беззаперечно! Він живе цими дітьми, а діти - ним. Для нас тут друга сім’я. Ми часто сміємося, згадуючи, як наш маленький син перші роки часто просився до батьків під час тренувань, часто програвав у спарингах, а зараз - впевнений у своїх силах парубок, зовсім небоязкий та впевнений як в спорті, так і в житті . Велика заслуга в цьому Олексія Анатолійовича. З часом приємним бонусом стала можливість брати участь у змаганнях і отримувати винагороди. Олексій Анатолійович тримає активну позицію щодо цього, і які б не були важкі часи для клубу, він завжди віднаходив можливості та перспективи для дітей. Ми беремо участь у змаганнях і з дзю-дзюцу, і з самбо, і, звичайно, з панкратіону. Мій син у свої 10 років має вже більше двадцяти медалей, в тому числі і з змагань всеукраїнського рівня."

Оксана Войчишина

Фото Тетяна Скрипник

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges