komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Спорт

13 нагород велоспортсменів з Мошориного у Кременчуці

6.11.2017

4-5 листопада у Кременчуці (Полтавська область) відбулися Чемпіонат України з велоспорту у парній гонці, Всеукраїнські змагання у груповій гонці та четвертий етап Кубка України з велокросу.

На цих змаганнях успішно виступили вихованці відділення велоспорту Знам’янської районної КДЮСШ (клуб «Рос Агро», с. Мошорине, тренер – Вадим Кива).

У змаганнях серед жінок Віра Борисюк посіла друге місце на Чемпіонаті України. Алла Марущук та Наталія Нечитайло стали бронзовими призерами Чемпіонату України.

На Всеукраїнських змаганнях велоспортмени з Мошориного завоювали три призові місця. У груповій гонці серед юнаків 2003/2004 років народження Олег Крижанівський фінішував третім. Ренат Григорян та Роман Чумаченко у груповій гонці серед юнаків 2007/2008 р.н. посіли відповідно перше та друге місця.

На четвертому етапі Кубка України Віра Борисюк і Алла Марущук здобули перші місця відповідно серед жінок та дівчат. Олег Крижанівський у змаганнях серед юнаків 2003/2004 р.н. завоював срібну нагороду, а на змаганнях 2007/2008 р.н. Роман Чумаченко та Ренат Григорян здобули відповідно золоту та срібну нагороди.

11-12 листопада в Олександрії відбудеться фінал Кубка України з велокросу.

Висловлюємо слова вдячності виконавчому директору ТОВ «Рос Агро» Петру Володимировичу Гетьманцю за фінансову допомогу на участь велоспортсменів з села Мошорине.

Головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської райдержадміністрації Віктор Слюсаренко

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges