Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Спорт

Чергові успіхи велосипедистів з Мошориного

14.11.2017

Вихованці відділення велоспорту Знам’янської районної КДЮСШ (клуб «Рос Агро», с. Мошорине, тренер – Вадим Кива) успішно завершили 2017 рік.

6-9 листопада у Львові на осінньому чемпіонаті України з велотреку вони здобули аж 9 нагород. Софія Шевченко виграла групову гонку з вибуванням, скетч та команду гонку переслідування. Окрім трьох золотих нагород ще здобула дві срібні (в олімпійському спринті і груповій гонці по очках) та одну бронзову (у кейрінгу). Олександр Шевченко завоював три бронзові нагороди – у груповій гонці по очкам, скетчі та командній гонці переслідування.
11 листопада в Олександрії відбувся фінальний п’ятий етап Кубка України з велокросу. Віра Борисюк у груповій гонці посіла друге місце. За результатами всіх етапів у загальному заліку Віра Борисюк також завоювала друге місце.


11-12 листопада в Олександрії також пройшли Всеукраїнські змагання з велокросу. Алла Марущук виграла групову гонку, індивідуальну гонку на час та разом з Наталією Нечитайло естафетну гонку серед дівчат. Віра Борисюк виграла індивідуальну гонку на час серед жінок. Наталія Нечитайло у змаганнях серед дівчат посіла друге місце в індивідуальній гонці. В естафетній гонці серед юнаків 2003-2004 років народження Ігор Журавель, Роман Винник, Максим Назаренко та Олег Крижанівський посіли третє місце. У цій же дисципліні серед юнаків 2005-2007 років народження Ренат Григорян, Дмитро Маркович, Максим Маринич та Роман Чумаченко теж завоювали бронзові нагороди.
Висловлюємо слова вдячності виконавчому директору ТОВ «Рос Агро» Петру Володимировичу Гетьманцю за фінансову допомогу на участь спортсменів з села Мошорине.

Головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської райдержадміністрації Віктор Слюсаренко

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges