Відкрита Першість Знам’янської районної КДЮСШ з легкої атлетики
16.11.2017
15 листопада відбулася Відкрита Першість Знам’янської районної КДЮСШ з легкої атлетики.
Участь у змаганнях взяли спортсмени з Володимирівського (тренер Віталій Воровський), Дмитрівського (тренер Віктор Солдатенко), Трепівського (тренер Володимир Бондар) відділень з легкої атлетики Знам’янської районної КДЮСШ, а також легкоатлети Знам’янської міської КДЮСШ (тренер Ігор Поплавка).
На церемонії нагородження призери та переможці змагань отримали грамоти Знам’янських районної та міської КДЮСШ. Кращим тренер став Віталій Воровський з Володимирівського відділення з легкої атлетики Знам’янської районної КДЮСШ.
Переможці та призери:
Молодші дівчата
біг 30 метрів
1. Орищенко Крістіна (Дмитрівське відділення)
2. Булахова Анна (Трепівське відділення)
3. Олефірова Анастасія (Дмитрівське відділення)
біг 300 метрів
1. Кобзар Анастасія (Дмитрівське відділення)
2. Романенко Маргарита (Трепівське відділення)
3. Орищенко Крістіна (Трепівське відділення)
біг 800 метрів
1. Булахова Анна (Трепівське відділення)
2. Бальц Аліна (Дмитрівське відділення)
3. Орищенко Крістіна (Трепівське відділення)
Старші дівчата
біг 30 метрів
1. Велика Руслана (Володимирівське відділення)
2. Крамаренко Олеся (Дмитрівське відділення)
3. Чемерис Ярослава (Трепівське відділення)
біг 400 метрів
1. Крамаренко Олеся (Дмитрівське відділення)
2. Чемерис Ярослава (Трепівське відділення)
3. Вдовіченко Аліна (Трепівське відділення)
біг 800 метрів
1. Велика Руслана (Володимирівське відділення)
2. Ярова Наталія (Дмитрівське відділення)
3. Праля Анастасія (Дмитрівське відділення)
Молодші юнаки
біг 30 метрів
1. Козін Кирило (Знам’янка)
2. Долинський Михайло (Знам’янка)
3. Никало Денис
біг 300 метрів
1. Долинський Михайло (Знам’янка)
2. Янчук Сергій (Знам’янка)
3. Козін Кирило (Знам’янка)
біг 800 метрів
1. Новіков Віктор (Володимирівське відділення)
2. Душков Микола (Дмитрівське відділення)
3. Кодема Іван (Трепівське відділення)
Старші юнаки
біг 30 метрів
1. Шевченко Олександр (Знам’янка)
2. Приходько Владислав (Володимирівське відділення)
3. Пономаренко Владислав (Трепівське відділення)
біг 400 метрів
1. Приходько Владислав (Володимирівське відділення)
2. Пономаренко Владислав (Трепівське відділення)
3. Діброва Дмитро (Знам’янка)
біг 800 метрів
1. Волков Данило (Дмитрівське відділення)
2. Коляда Сергій (Трепівське відділення)
Переможці:
Стрибки з місця
Молодші юнаки – Козін Кирило (Знам’янка)
Старші юнаки – Приходько Владислав (Володимирівське відділення)
Метання м’яча
Молодші юнаки – Козін Кирило (Знам’янка)
Старші юнаки – Волков Данило (Дмитрівське відділення)
Дівчата – Деркач Вікторія (Знам’янка)
Головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської райдержадміністрації Віктор Слюсаренко
Коментарі
- Коментарі не знайдено
Увійти щоб залишити коментар
Залишити коментар як гість