Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Спорт

Чемпіонат Кіровоградської обл. з панкратіону: сходинки до перемог вихованців клубу  "PIT-FIGHTER" 

 20.11.2017

18 листопада у м. Олександрія відбувся Чемпіонат області з панкратіону, який  зібрав рекордну кількість учасників - 300 спортсменів. Серед них і вихованці знам’янського клубу  "PIT-FIGHTER" . 

Знам’янська команда вихованців клубу єдиноборств була представлена спортсменами молодшого віку, 9-13 років. Суперниками наших земляків стали кращі вихованці з м. Кропивницький, м. Олександрія, м. Олександрівка, м. Долинська та м. Новгородка. Про підсумки участі у чемпіонаті говоримо з тренером клубу "PIT-FIGHTER"  Олексієм Слуцьким:

«Щороку в Україною двічі на рік відбуваються обласні турніри з панкратіону, крім того є інші дитячі, але на перших визначаються кращі у різних вікових групах саме даного регіону. Цього разу м. Олександрія зустрічало усіх бажаючих позмагатись за медалі. Серед вихованців нашого клубу золоті нагороди вибороли шестеро спортсменів, четверо – срібло, і п’ять  - бронзу. Іван Федорченко  у двох розділах «Грепплінг» і «Традішн» виборов дві золоті медалі, Володимир Скрипник – золото та бронзу, Максим Матвєєв – золото та срібло, Вадим Гребенюк – золото та срібло, Тимофій Жабко – золото та срібло, Руслан Василевський – срібло та бронзу, Вадим Нестеренко – дві бронзи, Ілля Свириденко – бронзову медаль та   Микола Саруш – бронзову медаль.

Серед спортсменів – учасників Чемпіонату області з панкратіону також був розіграний  Кубок імені  Максима Бендерова. Його отримали борці за кращу техніку та високу майстерність, який було вручено батьком воїна- спортсмена Василем Петровичем Бендеровим.

Оксана Войчишина

Фото від вихованців клубу "PIT-FIGHTER" 

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges