Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Спорт

ЗНАМ’ЯНЧАНИ СЕРЕД ПЕРШИХ НА ЗМАГАННЯХ З ХОРТИНГУ

12.12.2017

Цими вихідними у м.  Кропивницький відбувся   Відкритий чемпіонат Кіровоградської області з хортингу  «Спорт твоєї Батьківщини». До участі у змаганнях долучилися і четверо вихованців з нашого міста.

Довідково: Хортинг — вид спортивних єдиноборств, створений в Україні. Хортинг позиціонується не тільки як бойове мистецтво, а і як система комплексної фізичної підготовки, самовдосконалення, морального, духовного та культурного виховання, наближення до українських традицій. Засновники цього виду спортивного єдиноборства пояснюють, що слово «хортинг» походить від назви острова Хортиця, де розташовувалася Запорізька Січ.

Детальніше про  чемпіонат розповідає Октай Зейналов  - тренер з хортингу:


«Чемпіонат відбувався за підтримки Управління освіти, молоді та спорту і Кіровоградської обласної  федерації хортингу.  Місто  Знам’янка у змаганнях представляли четверо моїх вихованців (у вікових категоріях від 6 до 18 років), які показали непоганий результат. Деякі з них лише місяць займаються у секції, а вже зробили велику роботу і виступили гідно на чемпіонаті. Для наших спортсменів -  це великий досвід та можливість попрацювати над своїми помилками для того, щоб показати кращий результат на наступних змаганнях.»


Тож, вихованці секції хортингу мають наступні результати: ІІІ місце – Олександр Гайдаш, ІІ місце – Володимир Лопата, ІV місце: Ярослав Рудяга та  Богдан Карпук.

Ольга Полякова

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges