Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Спорт

Відзначено кращих

23.01.2018

21 січня відбулося нагородження переможців та призерів Відкритого Чемпіонату Знам’янського району з футболу сезону 2017 року та 37-ої районної Спартакіади серед фізкультурно-спортивних клубів при сільських радах та колективів фізкультури Знам’янського району 2017 року. 

Переможцем Чемпіонату району, участь в якому брало 10 команд, нагадаємо, став богданівський «Буревісник». Чемпіони отримали кубок, золоті нагороди та грамоту за перемогу у змаганнях. Дмитрівський «Колос» та іванковецький «Старт» отримали відповідно срібні та бронзові нагороди. Також були відзначені окремі футболісти окремими призами. Так, кращим голкіпером було визнано Дмитра Пастернака («Колос»), кращим півзахисником – Максима Корчинського («Старт»), кращим гравцем турніру – Олександра Паламарчука («Буревісник» (Б)). Також було нагороджено кращого бомбардира чемпіонату Олександра Степаненка («Хлібодар»), який забив 23 м’ячі.

Також було підбито підсумки 37-ої районної Спартакіади серед фізкультурно-спортивних клубів при сільських радах та колективів фізкультури Знам’янського району 2017 року. Перше місце за сумою балів посіла Богданівська сільська рада. Друге та третє місця відповідно посіли Дмитрівська та Цибулівська сільські ради.

Церемонію нагородження провели головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської райдержадміністрації Віктор Слюсаренко, голова районної організації ВСФТ «Колос» Сергій Богун, голова Знам’янської районної федерації футболу Олександр Довженко та член виконкомів Кіровоградської обласної та Знам’янської районної федерацій футболу Анатолій Головатенко.

 Джерело: http://oms.zn.kr-admin.gov.ua/

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges