komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Спорт

 Атестаційний семінар з панкратіону для знам’янчан став успішним

1.02.2018

27 січня в м. Олександрія пройшов атестаційний семінар з панкратіону. Тридцять вихованців клуба "PIT-FIGHTER» теж взяли участь і захистили різні ступені свого спортивного рівня. Для більшості спортсменів це було перше випробовування на силу волі і майстерність. 

Про успіхи своїх вихованців нам розповів тренер клубу єдиноборств "PIT-FIGHTER» Олексій Слуцький:

- Для нас  звична справа проходити схожі атестації, є стандарти і правила це робити щопівроку на обласному  і на всеукраїнському рівнях . У кожної дитини свої здібності і не можна рівняти всіх однаково, але я скажу, що з 30 наших вихованців атестацію пройшли всі. Називати прізвища не буде, щоб не пропустити нікого.  Я радію разом зі своїми вихованцями. Втім, хочу сказати про ще одну особливість: шкода, що від міста Знам’янка представляти панкратіон поїхала така невелика кількість учасників, адже якщо порівняти, наприклад, з Олександрією, то там атестацію проходило 120 спортсменів. Я говорю про це не тільки тому, що панкратіон як вид спорту мій рідний, а тому що хочеться побажати всім батькам залучати дітей до різних видів спорту, відтягувати їх від ноутбуків та гаджетів і стимулювати до здорового способу життя.

Оксана Войчишина

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges