Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Спорт

У Кропивницькому вперше відбулися змагання з Комбат Дзю-Дзюцу

2.03.2018

Відкритий чемпіонат області з Комбат Дзю-Дзюцу вперше пройшов у Кропивницькому. 24 лютого у клубі Fight Baza 160 бійців із Олександрії, Знам’янки, Олександрівки, Долинської, Кропивницького та двох команд Черкаської області демонстрували свою майстерність і проходили відбір для участі у Чемпіонаті України. 
На татамі зійшлися представники кількох видів бойових мистецтв, які тісно пов’язані з Комбат Дзю-Дзюцу, зокрема і майстри бойового самбо, панкратіону, ММА, фрі-файту.  


Змагання проводилися у п’ятьох вікових категоріях, серед спортсменів 8-9, 10-11, 12-13, 14-15 та 16-17 років. Нагороди не розігрувалися лише серед чоловіків.

  • Знам’янка була представлена сімома вихованцями клубу єдиноборств “PIT-FIGHTER”. За підсумками переможцями стали 3 спортсмени, 2 – срібні нагороди і 1 бронза, - коментує тренер клубу Олексій Слуцький. – Наші вихованці давно заявили себе саме у цьому виді спорту на світовому рівні, адже Михайло Сайфудінов та Влад Ільїн чемпіони світу з Комбат Дзю-Дзюцу 2017-го року . Цього разу наші успіхи такі: Максим Матвєєв, Юрій Поліщук (14-15 років) Іван Федорченко (10-11 років),  – 1 місця, Данило Калюжний – 2 місце (10-11 років), Микола Царуш – 3 місце.
    Цей вид спорту має свою історію – це перший чемпіонат області з Комбат Дзю-Дзюцу, зокрема клуб «TIGER» ініціював проведення такого  обласного чемпіонату. За результатами минулорічних змагань  Кіровоградський обласний осередок став кращим в Україні, саме тому  вирішили вперше провести такі змагання вже і на Кіровоградщині.

Оксана Войчишина

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges