komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Спорт

Відбулися змагання з волейболу серед жінок

12.03.2018

10 березня у селі Богданівка відбулися змагання з волейболу серед жінок у залік 38-ої Знам’янської районної Спартакіади серед фізкультурно-спортивних клубів сільських рад та колективів фізкультури району.

Участь взяли 5 команд, які зіграли по коловій системі. Команда Пантазіївської сільської ради впевнено виграла ці змагання, святкувавши перемоги у всіх п’яти матчах. У четвертому турі в протистоянні команд Богданівської та Цибулівської сільської ради визначалися володарі срібних та бронзових нагород. Перша партія гри завершилася на користь богданівчанок – 17:15. У другій партії лідирувала команда з Цибулевого, але кінцівка партії була невдалою і богданівчанки відіграли відставання і знову виграли партію з перевагою у два очки – 15:13.


На церемонії закриття змагань переможець, команда Пантазіївської сільської ради, тримав Кубок та золоті нагороди; волейболісти Богданівської та Цибулівської сільської рад отримали відповідно срібні та бронзові нагороди. Також були відзначені кращі гравець та тренер – Світлана Сватова та Сергій Павлович Яцук (обоє з пантазіївської команди).
Змагання пройшли за підтримки відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської райдержадміністрації (начальник В. Сидоренко) та районної організації ВФСТ «Колос» (голова С. Богун).

Головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської райдержадміністрації Віктор Слюсаренко

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges