інформаційний сайт знам'янщини

Спорт

Команда Знам’янського району вийшла до фінального етапу змагань

26.03.2018

Команда Знам’янського району зіграла на груповому етапі чемпіонату Кіровоградської області з футзалу, що проходить у залік обласних спортивних ігор серед команд ОТГ, районів та міст Кіровоградської області у 2018 році.

Команда «Знам’янський р-н» (тренер Олександр Довженко) грала у другій групі, в якій суперниками були команди Новгородківського, Олександрійського та Новоукраїнського районів. У першому турі наша команда зустрічалася з командою з Новгородківського району. Вже на «старті» матчу гравці Знам’янського району мали відкривати рахунок, але не використали дві чудові можливості. Та все ж на 5-ій хвилині матчу після удару Олександра Постільняка вдалося відкрити рахунок. А в наступній атаці команда «Знам’янський р-н» подвоїла рахунок – і знову відзначився Олександр Постільняк. Ще до перерви зустрічі Олександр Постільняк оформив хет-трик у звітному матчі. На третій хвилині другого тайму матчу (матч проходив у форматі два тайми по 12 хвилин) Сергій Галуха довів рахунок до 4:0. У той момент стало відомо, що гру наступного туру будемо грати відразу після цього матчу. За цією умови вже були думки про наступний матч (суперник по другому турі «Олександрійський р-н» мав більше часу на відновлення сил) та збереження сил на нього. Наприкінці матчу пропустили два м’ячі від команди Новгородківського району. Підсумковий рахунок 4:2 на користь команди «Знам’янський р-н».

У другому турі протистояння з футзалістами Олександрійського району було досить не легким та напруженим. У першому таймі матчу мали дві можливості забити м’яч, але після удару Олександра Постільняка суперника «врятувала» штанга воріт, а Дмитро Базака не реалізував вихід один на один з голкіпером. Після перерви було забито один м’яч, що вирішив долю матчу – Роман Дарьєв зі штрафного результативно пробив у дальній нижній лівий кут воріт – 1:0.

У третьому турі команді Знам’янського району протистояла молода команда з Новоукраїнського району. Для виходу до фінального етапу змагань потрібно було не програти, але все ж боязнь за результат додавала нервовості в матчі. У першому таймі матчу були проблеми з реалізацією створених моментів і лише одного разу вдалося відзначитися – гол на рахунку Олександра Постільняка. На початку другого тайму стало відомо, що в матчі «Новгородківський р-н» – «Олександрійський р-н» не було зафіксовано нічиї («Олександрійський р-н» здобув перемогу з рахунком 4:1) і варто було не програти, але… Дві хвилини матчу ледь не коштували путівки до фінального етапу змагань – пропустили два м’ячі і вже в режимі онлайн лідером в турнірній таблиці групи був «Олександрійський р-н». Команда Знам’янського району зуміла проявити характер і у ворота суперника забила два м’ячі – вирвала перемогу з рахунком 3:2. Три перемоги у трьох матчах групи і команда Знам’янського району здобула путівку до фінального етапу чемпіонату Кіровоградської області з футзалу, що пройде 31 березня та 1 квітня.
Сьогодні також завершилися змагання у першій групі – переможцем стала команда Новомиргородського району. Ще шість команд фінального етапу визначиться пізніше – сьогодні мають завершитися змагання ще у третій групі. Завтра в Кропивницькому буде змагання у двох групах, де визначиться три учасники фінального етапу. Ще два учасники визначаються у групі, що грається у західній частині Кіровоградської області.

ІІ група
Тур 1
«Олександрійський р-н» – «Новоукраїнський р-н» – 1:0
«Знам’янський р-н» – «Новгородківський р-н» – 4:2 (3:0) (Постільняк, 5, 6, 9; Галуха, 15 – ?, 20; ?, 22)
Тур 2
«Новоукраїнський р-н» – «Новгородківський р-н» – 1:3
«Олександрійський р-н» – «Знам’янський р-н» – 0:1 (0:0) (Дарьєв, 17)
Тур 3
«Знам’янський р-н» – «Новоукраїнський р-н» – 3:2 (1:0) (Постільняк, 7; Дарьєв, 18, 20 – ?, 14; ?, 15)
«Новгородківський р-н» – «Олександрійський р-н» – 1:4

Головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської РДА Віктор Слюсаренко