komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Спорт

Відродження греко-римської боротьби у Знам’янці

11.04.2018

Імена знам’янчан чемпіона світу (II- е місце) Віктора Хомяченка та чемпіона Європи( III- є місце) Булата Абдулаєва на рівні світових змагань показали майстерність школи греко-римської боротьби заслуженого тренера України Юрія Клюки.  У 2013-му році секція припинила свою діяльність, однак  традиції чемпіонів греко-римської боротьби у Знам’янці вже як півроку відроджуються. 

 Майстре спорту України з греко-римської боротьби, тренер-викладач Владислав Манін сьогодні разом із заслуженим тренером України Юрієм Клюкою радіють від того, що у спортивному залі шумно – там знову прийшли діти на тренування. І нехай стареньке приміщення не має води, тільки зробили, але ще не запустили до експлуатації систему опалення - на все  свій час.

 

Минулого року за кошти міськради було створено нову систему опалення (130 тис. грн.),  влада пообіцяла, що влітку 2018-го у спортзалі відбудеться і заміна вікон на нові метало-пластикові. Завдяки спонсорській підтримці колишнього президента обласної спілки греко-римської боротьби  Валерія Івановича Малишка у залі для тренувань є спортивний килим, а у тих, хто тренується - 15 пар борцівок.

Про перші кроки і успіхи своїх вихованців розповів тренер-викладач секції греко-римської боротьби Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи м. Знам’янки Владислав Манін: «На сьогодні тренування проводяться для трьох груп дітей. Це загалом 60 чоловік, віком 8-13 років. Поки що за півроку роботи ми представляли наших спортсменів тільки на змаганнях у Новоукраїнці взимку 2018 року. Звідти повернулись два призери серед наших вихованців: Ренат Мамедалієв (2-е місце) та Назар Розборський (3-є місце).  Ми тільки починаємо, адже 90% тих, хто приходить  на тренування кувиркатись не вміли, треба набирати форму. У нас зараз фактично немає старшого покоління, які б стали за зразок молодим. Є успіхи Віктора Хомяченка, Миколи Савченка, але вони вже дорослі і вийшли з категорії тренувань. Тому фактично стартуємо від початку. Зараз ми не відмовляємо у наборі нікому. Цей вид спорту передбачає розвиток у фізичному, акробатичному, розумовому напрямках, тож чекаємо всіх, кому він цікавий!»

Оксана Войчишина

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges