інформаційний сайт знам'янщини

Спорт

Відбувся футбольний матч на кубок селищного голови

10.05.2018

Щорічно, напередодні Дня Перемоги, у селищі Знам’янка Друга проводиться футбольний матч  на Кубок селищного голови між командою учнів Знам’янської ЗШ І-ІІІ ст. № 6 та  Знам’янської ЗШ І-ІІІ ст. № 7. Цього року гру,  присвячену 73-й річниці з Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, за доброю традицією, було проведено  8 травня на стадіоні ЗШ № 6.

Підтримати учасників прийшли представники селищної ради, вчителі, однокласники та жителі селища. Бойовий дух підіймали різноманітні віршовані вигуки  від вболівальників.

Здавалося б, що тут особливого у щорічній грі? Цьогорічна гра є особливою насамперед тому, що за останні п’ять років перемогу здобула команда Знам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 7.

Суддею гри був тренер-викладач  ДЮСШ, Віталій Махиня. Від самого початку гра була напруженою. У першому таймі у володінні м’ячем перевага була на боці команди ЗШ № 6, але це не завадило гравцям команди ЗШ № 7 – Аміру Єременко та Антону Гребенюку забити голи у ворота команди ЗШ № 6.

Перший тайм закінчився з рахунком 2:0 на користь команди ЗШ № 7.

Другий тайм розпочався з упевненої позиції гравців команди ЗШ № 7, але допустивши кількох помилок, та отримавши пенальті, яке виконав Євген Бабанський, воротар команди пропустив м’яч у ворота.

Загальний рахунок гри - 2:1 на користь команди  Знам’янської ЗШ І-ІІІ ст. № 7 (тренер Віталій Сидоренко).

За підсумками гри перехідний кубок отримала команда  Знам’янської ЗШ І-ІІІ ст. № 7, гравців обох команд було нагороджено золотими та срібними медалями, за І та ІІ місця відповідно.

Разом з селищною радою до підтримки спортивної молоді селища долучились і меценати – Тетяна Цимбал та Анатолій Мороз, які надали командам нову форму та подарували солодкі подарунки.