komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Спорт

Відкриття сучасного футбольного майданчика у с. Петрове (+фото)

10.07.2018

Сьогодні у опорному навчальному закладі «Петрівський НВК «Дошкільний навчальний заклад – ЗШ І-ІІІ ступенів» відкрито новий футбольний майданчик. 

Урочисту церемонію відкриття футбольного поля провели голова Кіровоградської ОДА Сергій Кузьменко,  голова Знам’янської РДА Олександр Лукашов, голова Знам’янської районної ради Сергій Макаренко, сільський голова с. Петрове Леонід Шульга, начальник відділу освіти Знам’янської РДА Віта Сидоренко, педагогічний колектив освітнього закладу та школярі.

Звертаючись до молоді голова Кіровоградської ОДА Сергій Кузьменко підкреслив: «Я переконаний, що ми разом з Вами зробимо країну успішною. Перші кроки для цього ми вже зробили. Минулого року у Знам’янському раойні ми відкрили два спортивних майданчики у с. Дмитрівка та с. Мошорине. Сьогодні це відбувається у Петрове, завтра це буде у кожному селі нашої України для того щоб жити жили щасливо, розвивалися фізичною культурою і спортом.»  

Довідково. Спортивний майданчик збудовано за типовим проектом у рамках державної програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України». Об’єкт – футбольний майданчик із сучасним штучним покриттям розміром 22 м х 42 м. Футбольний майданчик огороджене металевою огорожею. Усі роботи з реконструкції виконано за рахунок коштів  Петрівської сільської ради, обласної та районної державної адміністрації. Вартість робіт за проектом становить кошти сільської ради – 375,0 тис. грн., районний бюджет – 374,5 тис. грн., державний бюджет – 749,5 тис.грн. Зараз у селі Петрове мешкає 89 дітей дошкільного віку та 201 школярів; діє спортивна секція з футболу.

Директор «Петрівського НВК «Дошкільний навчальний заклад – ЗШ І-ІІІ ступенів» Олег Рябич теж звернувся до дітей і  наголосив, що цей подарунок для них дуже очікуваний, і сьогодні кожен зможе особисто випробувати нове футбольне поле. Звучали і слова подяки за такий сучасний подарунок на адресу всіх рівнів влади від голови ОДА Сергій Кузьменка до підприємців, які ніколи не стоять осторонь, зокрема,  Ростиславу Вакулику та Сергію Вакулику.

 Відразу після урочистостей новий спортмайданчик випробували у товариській грі юні «Буревісника» (Петрове) та «Буревісника» (Богданівка).

Оксана Войчишина

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges