komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Спорт

Вперше у Знам’янці відбулися  Відкриті змагання з техніки велосипедного туризму

5.11.2018

Юні знам’янчани, які полюбляють велотуризм, практикують свої вміння у громадській організації «Чорнолісся» ім. Віктора Голого.  Системно тренери  Валерій та Ольга Корчагіни проводять заходи, де діти мандрують у гори, виконують квести на велосипедах, а нещодавно ще й почали відшліфовувати  веломайстерність на спеціальному майданчику. 

Вже давно у місті Знам’янка існувала потреба мати місце для тренувань техніки велосипедного водіння. Втілили ідею в життя  юні активні учасники ГО «Чорнолісся» ім. Віктора Голого, їх батьки та тренери Валерій та Ольга Корчагіни.

  • Спільними зусиллями ми таки зробили фігури, гойдалки для тренувань водіння на велосипеді. Окрім фігур, які можна прибирати, ми нанесли розмітку на асфальті, дякую, що адміністрація  НВК ЗШ№3-гімназія дозволила це зробити на одному з пришкільних майданчиків, - пояснює тренер Валерій Корчагін.

Не випадково змагання мають статус відкритих, організатори запрошують долучатись до них всіх, навіть з інших міст і областей країни. Цього разу взяли участь у випробуваннях нового майданчика учні знам’янських шкіл,  з села Володимирівка (Знам’янський район) та з Олександрії (колишній вихованець-знам’янчанин), загальна кількість учасників – близько 30.

Учасники відкритих змагань  ділились враженнями і запевняли, що тренування їм сподобались більше ніж визначення кращих.  Одна зі спортсменок Єлизавета Гребенюк зауважила: «Мені подобається, що дуже багато часу проводимо з друзями. Наш тренер завжди уважний до наших умінь, це приємно. Мені здається, що якби у місті були траси для тріалу, таких як ми було б ще більше. Колись я навіть подумки боялась уявити, що можу вийти на змагання  на всеукраїнському рівні, а зараз я не боюсь, бо маю практику. »

За підсумками змагань у двох вікових групах ( старша і молодша) дівчат та хлопців визначились такі переможці:

- серед дівчат старшої групи 2001-2004 р.н. - I місце – Єлизавета Гребенюк, 2-е місце – Аліна Вдовиченко та 3-є місце Поліна Чеботаренко та молодшої групи 2004-2008 р.н. - 1-е місце Дар’я Шкурко, 2-е місце Катерина Толкуща та 3-є місце Олена Тахтай та Дарина Бабічева;

- серед хлопців старшої групи 2001-2004 р.н. -  1 місце – Павло Корчагін,  2- е місце – Віталій Токарчук, 3-є місце – Володимир Матвієнко та молодшої групи 2004-2008 р.н. -  1-е місце Микола Ніколенко, 2-е місце Даниїл Євсєєв, 3-є місце Денис Рудий.

Оксана Войчишина

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges