komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Спорт

Вихованці клубу «Фурор Данс» та їх тренерка Аліна Вустілка кращі на міжнародному рівні

27.11.2018

25 листопада у Литві, у місті Молетай відбулися Міжнародні змагання з бального танцю  “Domino Cup -2018». Знам’янчани вихованці танцювального клубу «Фурор Данс» Іван Вустілка та Ольга Вінник (вікова категорія 12-13 років, юніори 1, клас «Стандарт») за результатами чемпіонату вибороли 3-є місце з 12 пар у півфіналі. Ця ж пара посіла 4-е місце в категорії юніори 1 Open латина (з 7 пар у фіналі). Більше про перебіг змагань міжнародного рівня дізнаємось у Аліни Вустілки тренерки   танцювального клубу «Фурор Данс». 

Понад тисячу спортсменів з України, Росії, Литви, Латвії, Естонії, Польщі, Франції представили своїх кращих вихованців клубів спортивного та бального танцю на змаганнях “Domino Cup -2018».

  • Приємно, що наші вихованці, а це було 3 пари дітей та ми, як пара дорослих, єдині, хто представляв Україну та змаганнях такого високого рівня, - коментує Аліна Вустілка. – Це вже наші треті змагання на міжнародному рівні. У 2016 році ми брали участь у чемпіонаті у Ризі, але танцювала тільки я з партнером, дітки ще не були готові до такого рівня.  Потім пара Іван Вустілка та Ольга Вінник брали участь у чемпіонаті у Мінську, а цього року їх перемога,  3-є місце, показує дуже високий рівень.

Тренерка клубу «Фурор Данс» Аліна Вустілка разом з партнером Іваном Гончаренком посіли перше місце  серед 14-ти  пар в категорії дорослі Open латина, також вони виграли призовий фонд за 1-е місце.

Вітаємо знам’янських спортсменів та їх тренерку!

Оксана Войчишина

Фото Аліни Вустілки

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges