komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Спорт

Академії снукеру  Знам’янки два роки

18.12.2018

15-16 грудня 2018 року  в Академії снукеру Знам‘янка відбувся регіональний турнір зі снукеру серед юнаків та дівчат до 16 років. 

Цього разу змагання були присвячені другій річниці заснування Академії снукеру у нашому місті. До участі долучилися   23 снукеристи  зі Знам‘янки і Кропивницького, а також у якості гостей молодші спортсмени, які іще не наважились грати в турнірі, але долучились до святкування.

Всі  учасники турніру отримали  солодкі подарунки від федерації снукеру Кіровоградської області, чемпіони та призери -  пам’ятні призи, кубки і медалі.

За результатами двох  турнірних днів, групову сітку подолали 8 гравців, а кращими стали: 1-е місце – Лілія Царуш, 2-е місце Андрій Васильєв, 3-е місце поділили – Максим Степаненко та Яна Мариненко.

  • Всі мої очікування за 2 роки існування Академії снукеру справдились, - ділиться засновниця Академії, тренерка Анна Лісовенко, - зараз з дітьми  працює троє тренерів, вони всі мають фахову освіту і сертифіковані Національною федерацією снукеру. Це я, Олег Степаненко і Дмитро Чернецький. Кількістю вихованців я вдоволена, дітям і батькам подобається, тому на сьогодні  у нас лише 5-7 вакантних місць для нових спортсменів, цього року навіть не робили набір, прийшли друзі і знайомі наших вихованців, а це показник нашої якісної роботи!

За ці два роки наші спортсмени  вже взяли участь у  трьох  Всеукраїнських турнірах - це Чемпіонат України серед юнаків та дівчат до 26 років та  два Чемпіонати України серед жінок 2017 і 2018 років, є успіхи і досягнення!

Підготувала Оксана Войчишина

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges