komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Спорт

22 січня  на Знам’янщині стартує Всеукраїнський біговий флешмоб  "ПАТРІОТ ПІДТРИМКИ"

22.01.2019

 Знам’янський Центр надання допомоги учасникам АТО (ООС) четвертий рік поспіль ініціює Всеукраїнський біговий флешмоб, під назвою "ПАТРІОТ ПІДТРИМКИ". 

Коли 2016-го року  Володмир Мухуров вперше запропонував організувати біговий флешмоб у підтримку військових на Сході, він був впевнений, що його підтримають, адже патріотичні настрої серед побратимів дуже сильні. Так минулого року, який став вже  третім у марафоні, активно підтримали ідею бігового марафону  100 осіб.

  • Наш флешмоб підтримали навіть за кордоном: у Польщі, Франції, а по містах України – с. Дмитрівка, м. Знам’янка, с. Пантазіївка, с. Диківка, м. Кропивницький (дуже багато), м. Дніпро, м. Київ, м. Чигрин,  але найактивнішими були спортсмени з м. Покров (Дніпропетровська обл.). Саме у Покрові було організовано великий міський захід у парку із підтримкою міської влади, там бігали десятки людей - розповідає Володимир Мухуров, - мені було дуже приємно бачити пряме ввімкнення з Покрова, я навіть очам не повірив на скільки патріотично там налаштовані люди.

У 2018-му році всі учасники флешмобу разом набігали  1588 км, вперше у 2019-му організатори спортивного марафону ініціювали вже всеукраїнський забіг, адже мають підтримку і впевнені, що цього року вони знову подолають відстань понад 1 тис. км.

  • Умови забігу стали всеукраїнськими, ми не змінюємо ніяких правил, адже вийшли на рівень, який влаштовує всіх учасників. Будемо раді побачити і нових спортсменів, можна патріотично підтримати нас і не тільки, якщо Ви спортсмен або тренована людина, дозволяється навіть ходити і відсилати пости про Ваші кілометражі з позначкою #біговий_флешмоб #патріот_підтримки. Учасники, які подолають дистанцію в сумі тренувань більшу ніж 30 кілометрів, будуть нагороджені подарунками, відзнаками, грамотами і подяками Центру надання допомоги учасникам АТО.
    В цьому році вводимо дві  номінації :  наймолодший і найстарший учасник.
    Я бажаю об’єднати людей навколо підтримки хлопців на Сході, щоб ця тема була постійно на слуху! Війна в країні! Так, це не дасть результату військовим їжею чи ще чим, але минулого року  побратими з передової їхали на БТР і всім нам відзняли відео, де дякували всім, хто біжить тут на мирній території.

 Марафон триватиме від 22 січня – День Соборності України до 21 лютого 2019-го року.

 

Які умови участі у біговому марафоні?

 У будь-який день, у зручний час, вийти на пробіжку.

 Пробігти довільну дистанцію від 1 кілометру до незкінченності.

 ВАЖЛИВО!  Зробити селфі з пробіжки (як дійсний доказ пробіжки).

 Обов'язково!️ Залишати коментарі на вказаних посиланнях у соцмережах - https://www.facebook.com/V.Mukhurov/posts/1878194072308149 разом з фото, яку відстань  Ви подолали. Наприклад : у нас 346 км, а Ви пробігли 2 км... 346 + 2 = 348 кілометрів.

Рекомендовано❗️
Поділитися моїм дописом про біговий флеш-моб та відмітити у своєму профілі когось із друзів. Передати естафету знайомим незалежно від статі та віку!


Підготовлено декілька способів участі у флешмобі: Facebook, Instagram, Telegram, Viber.
- Допис на своїй сторінці у Facebook із хештегами #біговий_флешмоб #патріот_підтримки,
- Публікація в Instagram із хештегами #біговий_флешмоб #патріот_підтримки,
- Повідомлення в Viber або Telegram за номером 0668158314 ЦНДУАТО (ООС).

 Повторити пробіжку довільну кількість разів: від 1 до нескінченності.

Програми для бігу!
1. Runtastik.
2. Nike Run Club.

Особисто Володимир Мухуров, як організатор даного флешмобу, бігатиме двічі кожного дня, зранку та ввечері.

Ми те покоління, яке змінить нашу Державу! Саме з таким слоганом ініційовано всеукраїнський марафон бігу "ПАТРІОТ ПІДТРИМКИ".

Підготувала Оксана Войчишина

 

 

 

 

 

 

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges