Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Спорт

Тренери та судді Академії снукеру Знам’янка нагороджені на всеукраїнському рівні

29.01.2019

19 січня вперше в Україні в Києві відбулася церемонія нагородження кращих тренерів та снукеристів у премії року «Снукер UA», серед них і представники м.Знам’янка. 

 Серед 50 номінантів  звання «РЕФЕРІ РОКУ ЖІНОЧІ ЗМАГАННЯ» за бездоганне суддівство Чемпіонату України серед жінок 2018, Чемпіонату України серед жінок - 6 червоних 2018, Чемпіонату України серед дівчат U 16 2018 року отримав знам’янчан Олександр Крук.За бездоганне суддівство Всеукраїнських змагань серед юнаків та дівчат U 16 2018 року юна землячка Анна Ландирєва  отримала нагороду в номінації «РЕФЕРІ РОКУ ЮНАЦЬКІ ЗМАГАННЯ».

Приємно, що  з  5 номінацій рефері, 2  отримали знам‘янчани.

«Тренером року 2018/Масовість» визнано тренера Академії снукеру м. Знам’янка  ОЛЕГА СТЕПАНЕНКА. Також було оцінено на всеукраїнському рівні  підготовку чемпіона і чемпіонки Кіровоградської області серед юнаків та дівчат U 16 зі снукеру, у номінації «ТРЕНЕР РОКУ / Дівчата U16» кращою стала тренерка  Ганна Лісовенко  (Академія снукеру Kropyvnytskyi).
За підготовку чемпіонки України U16. Також статуетку та диплом «ОРГАНІЗАТОР РОКУ ЖІНОЧІ ЗМАГАННЯ»  отримала Ганна Лісовенко, за організацію Чемпіонатів України зі снукеру серед жінок та серед дівчат U 16.


 Маргарита Лісовенко вибороли звання  - «Спортсменка року до 16 років».

- На всеукраїнський захід було запрошено близько 60 гостей, серед них наші друзі-снукеристи з Білорусі, Молдови.  Відбулося підведення підсумків шестирічної роботи Всеукраїнської федерації снукеру. Ми з Олегом Степаненко дуже багато вкладаємо у розвиток снукеру на Знам’янщині та Кіровоградщині взагалі, мені приємно, що ми отримали премію «Оздоровчий захід року» за організацію і проведення спортивно - оздоровчого літнього табору «Кольори літа» в смт. Затока Одеської області, в червні 2018 року, - прокоментувала Ганна Лісовенко.

 

Підготувала Оксана Войчишина

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges