komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Спорт

16 лютого у місті Знам'янка пройшов чемпіонат Кіровоградської області зі змішаних єдиноборств ММА

21.02.2019

Чемпіонат був присвячений  дню народження видатного спортсмена Кіровоградської області, вихованця клубу єдиноборств "PIT-FIGHTER" - Владислава Ільїна. 

 Змагання зібрали спортсменів віком від 10 до 15 років з міст: Олександрія, Кропивницький, Новомиргород, Олександрівка та Знам'янка. Всі поєдинки проходили в октагоні, як цього вимагають міжнародні правила проведення змагань зі змішаних єдиноборств ММА. Для зручності спортсменів поруч з октагоном було розташоване татамі, де учасники могли добре розігрітися перед поєдинками.

 Почесними гостями на чемпіонаті були: виконавчий директор федерації змішаних єдиноборств ММА України - Антон Бланк, та перший в Україні чемпіон Європи зі змішаних єдиноборств ММА за версією IMMAF - Павло Сенченко.

Головним трофеєм змагань, "Кубок Влада Ільїна", був нагороджений кращий боєць змагань вихованець Знам'янського клубу єдиноборств "PIT-FIGHTER" - Микола Царуш. Приз за волю до перемоги з рук чемпіона Європи отримав вихованець Олескандрівського осередку Максим Решетняк.

Антон Бланк вручив почесну подяку "За вагомий внесок у розвиток змішаних єдиноборств ММА на території Кіровоградської області" - президенту Кіровоградського обласного відокремленого підрозділу федерації змішаних єдиноборств ММА України - Ігорю Матвєєву, завдяки фінансовій підтримці якого відбулося це свято спорту.

Змагання пройшли на високому рівні, завдяки професіоналізму суддівської бригади під керівництвом головного судді обласного осередку В'ячеслава Шульги.  За всебічну допомогу в підготовці чемпіонату висловили подяку керівнику Олександрійського осередку - Костянтину Ліщенко та в його особі всьому клубу "SPORTMAX".

Матеріал підготовлено за інформацією тренера клубу єдиноборств "PIT-FIGHTER" Олексія Слуцького

Фото Олексія Слуцького

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges