komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Спорт

Велосипедисти зі Знам’янського району здобули 11 нагород на Всеукраїнських змаганнях 

11.05.2019

У Знам’янці відбулися Всеукраїнські змагання з велоспорту, які присвячені Дню Перемоги. 

Участь у змаганнях беруть юнаки та дівчата 2003 р.н. і молодші з Кропивницького, Світловодська, Знам’янки, Олександрії, Кам’янського, Кривого Рогу, Кременчука, Горішніх Плавнів та села Мошорине (Знам’янський район).

За результатами змагань перших двох днів (8 та 9 травня) було проведено церемонію нагородження. Вихованці відділення велоспорту Знам’янської районної КДЮСШ (клуб «Рос Агро», с. Мошорине, тренери – Вадим Кива та Віра Борисюк) здобули 7 нагород.

У перший день в індивідуальній гонці Валентина Гораш здобула золоту нагороду серед дівчат 2005 р.н. і молодші. На змаганнях серед юнаків 2005-2006 р.н. Роман Винник здобув срібну нагороду. В індивідуальній гонці серед юнаків 2007 р.н. і молодші Роман Чумаченко і Ренат Григорян відповідно здобули срібну та бронзову нагороди.

У другий день змагань була проведена гонка «Критеріум». Серед юнаків 2005 р.н. Роман Винник здобув бронзову нагороду. У гонці серед 2007 р.н. і молодші Ренат Григорян і Роман Чумаченко відповідно завоювали золоту та срібну нагороди.

То ж загалом велосипедисти з села Мошорине здобули 7 нагород: 2 золоті, 3 срібні та 3 бронзові.

 10 травня відбулася групова гонка на 20 кілометрів. У змаганнях серед дівчат 2005 р.н. і молодші Валентина Гораш була другою. Ренат Григорян і Роман Винник завоювали золоті нагороди, а Роман Чумаченко – бронзову.

Головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської РДА Віктор Слюсаренко

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges