інформаційний сайт знам'янщини

Спорт

«Срібна» звитяга юних футболістів Знам’янщини

27.05.2019

25-26 травня третій рік поспіль збірна юних футболістів Знам’янського району взяла участь у Всеукраїнському футбольному турнірі «Кубок Мрії» серед юнаків 2006-2007 р.н., що традиційно відбувається навесні у Кропивницькому з ініціативи ДЮФК «Альянс». Якщо в попередні роки збірна складалася з представників Цибулевого, Богданівки та Водяного, то цього разу тренери Анатолій Головатенко та Євген Бандурка вирішили долучити ще й спортсменів з Дмитрівки, і під назвою «Інгулець» відправилися змагатися у футбольній вправності з однолітками з Кропивницького, Новгородки, Черкас, Умані, Кременчука, Новоархангельська.

Збірній Знам’янщини, як і торік, довелося відкривати турнір, та до того ж грати з фактично господарями змагань – командою «Альянс-1». Судячи з усього, юних гравців «підкосив» швидкий гол, який суперники забили в першій атаці. «Інгулець» ніяк не міг знайти свою гру, наслідком чого стали ще три пропущені м’ячі. Проте вже кінець першого та початок другого тайму для наших земляків виглядав набагато оптимістичніше, коли їм вдалося відіграти два м’ячі. «Інгулець» продовжував тиснути, але нападники раз за разом марнували нагоди. Мало того, невдалу гру в нападі вирішили «підтримати» й захисники, внаслідок чого «Альянс-1» не змарнував нагоди забити ще двічі, таким чином встановивши остаточний рахунок матчу 2:6.

Після дуже маленької перерви «Інгулець» мав виходити на поле проти новгородківської «Ювенти». Після поразки в першому двобої були побоювання, що наші земляки будуть не в найкращій психологічній формі, та ще й з мінімальним відпочинком між поєдинками. Проте, як виявилося, по-справжньому хвилюватися тренерському штабу «Інгульця» довелося хіба в перші кілька хвилин. Футболісти Знам’янщини без особливих труднощів тримали гру під контролем, і вже після першого тайму вигравали 4:0 – «покер» оформив найкращий бомбардир команди минулого «Кубку мрії» Назар Білоголовий з Богданівки. У другому таймі «Ювента» пропустила ще п’ять м’ячів – тож «Інгулець» упевнено посів другу сходинку групи «А» й виборов право наступного дня виступати у другій за рангом «Срібній Лізі».

Певно, тренерський склад зробив висновки з матчів першого дня, і на півфінальний двобій проти кропивницького «Лідера» юні футболісти «Інгульця» вийшли на порядок більш зібраними, ніж напередодні. Без фатальних помилок у захисті, збірна Знам’янщини вже на завершення першої половини гри вела в рахунку 2:0. Як не намагався «Лідер» переламати ситуацію на полі, але наші земляки й у другому таймі мало того що зберегли свої ворота «сухими», але й остаточно позбавили кропивничан надій на лідерство в матчі, забивши ще один гол.

У фіналі «Срібної ліги» «Інгулець» отримав у суперники «Арсенал» з Новоархангельська. Хоч як одна, так і інша команда мали цілком реальні можливості забити, усі 40 хвилин основного часу завершилися нульовою нічиєю. У принципі, збірній Знам’янщини на «Кубку мрії» не звикати виривати перемогу у вирішальному матчі в серії післяматчевих пенальті. А як відомо, фортуна – дама примхлива, проте, як і у 2017-му, вона була на боці наших земляків. Влучні удари Назара Білоголового, Станіслава Кулика, Михайла Курятенка та впевнена гра голкіпера Ігоря Верієнка – і «Інгулець» виграє «Срібну лігу» «Кубку мрії» 2019 року!

Вітаємо тренерів Анатолія Головатенка та Євгена Бандурку та команду «Інгульця» у складі Ігоря Верієнка, Артура Лизунова, Ярослава Довженка, Ярослава Зіноватного, Романа Безая, Владислава Райди, Назара Білоголового, Богдана Богатчука, Артема Пивовара, Станіслава Кулика, Іллі Ніколенка, Михайла Курятенка, Олександра Решетнікова, Назарія, Любомира та Матвія Ткаченків з цим успіхом і, судячи з висхідної динаміки виступів команди за останні три роки, очікуємо наступного турніру «Кубок мрії» на «золотий» виступ!