komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Новини країни

Науковці порахували, скільки ми з'їдаємо пластику за рік

8.09.2019

У середньому доросла людина на рік з’їдає не менше 50 тисяч частинок мікропластику. І вдихає стільки ж. 

Про це свідчить нове дослідження групи американських науковців, опубліковане в журналі Environmental Science and Technology, пише The Guardian.

Вчені порівняли дані 26 попередніх досліджень, в рамках яких вимірювалася кількість частинок мікропластику у рибі, молюсках, цукрі, солі, пиві, воді, тощо, а також у повітрі.

Крім того, допомогли науковцям зробити такі висновки дієтичні рекомендації уряду США щодо рекомендованої до споживання кількості продуктів.

Дослідники кажуть, за їхніми розрахунками, діти споживають лише на 10 тисяч частинок менше, аніж дорослі. І, ймовірно, справжня кількість спожитого пластику в рази більша, адже щодо забруднення проаналізували далеко не всі продукти.

Автори наукової роботи також зауважують, різко збільшило кількість вжитого пластику споживання води з пластмасових пляшок.

Вплив мікропластику на організм людини поки що мало вивчений, однак точно відомо, що пластик може вивільняти токсичні речовини.

https://life.pravda.com.ua/

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges