Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                   Діяльність відбувається за підтримки  чеської неурядової організації NESEHNUTÍ в рамках Програми трансформаційної  співпраці Міністерства іноземних справ Чеської Республіки

Спорт

НА КІРОВОГРАДЩИНІ ЗАСНУВАЛИ ОБЛАСНУ ПРЕМІЮ ДЛЯ СПОРТСМЕНІВ

19.06.2019

Під час проведення двадцять п’ятої сесії обласної ради депутати прийняли рішення  про заснування обласної премії «За досягнення в галузі фізичної культури і спорту імені Володимира Жученка». 

Обласна премія присуджуватиметься щороку на конкурсній основі у номінаціях:

1) «За розвиток спортивного руху»;

2) «За високі спортивні досягнення».

Премією відзначатимуть спортсменів олімпійських, паралімпійських і дефлімпійських видів спорту, інваспорту, тренерів, керівників гуртків та секцій, призерів олімпіад.

Висунення кандидатур на присудження обласної спортивної премії здійснюється гласно за місцем роботи (навчання) осіб, яких представляють до відзначення, у трудових колективах установ, закладів та організацій незалежно від типу і форми власності. Спортивна премія вручатиметься щороку під час урочистостей з нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту.

 Рішення набере чинності з наступного  року.

 Довідково:

Жученко Володимир Антонович народився в селі Костянтинівка Новомиргодського району, що на Кіровоградщині. Учасник Другої світової війни. Інвалід війни. Нагороджений орденами і медалями. Закінчив Одеський університет, працював секретарем кіровоградського обкому комсомолу. З 1958 по 1974 рік очолював обласний комітет із фізичної культури і спорту. Проявив себе здібним і ініціативним організатором. На час його керівництва припадає запровадження спартакіад – від колективів до обласної, проведення спартакіад «Здоров’я», піднесення фізкультурно-масової роботи за місцем проживання, запровадження нового комплексу ГПО, руху «Старти надій», визначення «десятки» кращих спортсменів за рік та інше. З 1974 року і до виходу на пенсію працював завідуючим загальним відділом облвиконкому. Ставши пенсіонером, очолив у 2000 році музей спортивної слави Кіровоградщини і доклав зусиль до його розвитку – музей отримав звання «Народного». Одночасно у цей період очолював обласну раду ветеранів війни і спорту.

https://oblrada.kr.ua

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges