Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Велосипедисти зі Знам’янського району здобули вісім нагород на змаганнях у Миколаєві

7.07.2020

3-5 липня у місті Миколаїв відбулася Відкрита Першість міста у багатоденній гонці на шосе серед юнаків та дівчат. Успішно на цих змаганнях виступили спортсмени відділення велоспорту Знам’янської районної КДЮСШ (велоклуб «Рос Агро», с. Мошорине, тренери – Вадим Кива та Віра Борисюк). Вони загалом здобули 8 нагород – 3 золотих, 3 срібні і 2 бронзові.

У перший день змагань проводилася індивідуальна гонка на час. Роман Скорбич у змаганнях серед юнаків 2008 р.н. і молодші здобув золоту нагороду. У змаганнях серед юнаків 2006-2007 р.н. Роман Винник був другим. Валентина Гораш у змаганнях серед дівчат 2006-2007 р.н. здобула срібну нагороду.

У другий день змагань проводилася групова гонка на 30 кілометрів. Роман Скорбич у змаганнях серед юнаків 2008 р.н. і молодші посів друге місце. У третій день була групова гонка на 40 кілометрів. Скорбив у своїй віковій категорії виграв змагання, Винник був третім.

За підсумками трьох етапів були визначено переможця та призерів у загальному заліку. У змаганнях серед юнаків 2008 р.н. і молодші перше місце посів Роман Скорбич (був нагороджений кубком, медаллю, грамотою і цінним призом). У змаганнях серед юнаків 2006-2007 р.н. Роман Винник став третім (був нагороджений медаллю, грамотою і цінним призом).

За матеріалом головного спеціаліста відділу освіти, культури, молоді та спорту Знам’янської РДА Віктора Слюсаренка.


Читайте також: У семи опорних медзакладах Кіровоградщини осучаснять приймальні відділення

Запрошуємо підписатися на наші новини у Facebook 

 

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges