komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Спорт

Велосипедисти зі Знам’янського району здобули 20 нагород на обласних змаганнях (+фото)

7.09.2020

6 вересня, у с. Соколівське (Кропивницький район) відбулася Відкрита Першість КЗ «Соколівська КДЮСШ» з велоспорту серед юнаків та дівчат. 

Успішно на цих змаганнях виступили спортсмени відділення велоспорту Знам’янської районної КДЮСШ (велоклуб «Рос Агро», с. Мошорине, тренери – Вадим Кива та Віра Борисюк).

Першою дисципліною був гіт з місця на час (одне коло). У змаганнях серед юнаків 2006-2007 років народження перше місце посів Максим Назаренко, другим та третім у цій віковій категорії відповідно були Роман Чумаченко і Роман Винник. У змаганнях серед юнаків 2008-2009 р.н. третє місце посів Роман Скорбич. У дівчат серед 2006-2007 р.н. та дівчат 2008 р.н. і молодші Ольга Чжоу і Єлізавета Жиришич посіли відповідно третє та друге місця.

Другою дисципліною змагань став олімпійський спринт – у дівчат команда складалася з двох учасниць, в юнаків – з трьох учасників. У змаганнях серед юнаків Ренат Григорян у збірній Кіровоградської області посів третє місце. А перемогу у цій гонці здобула команда велосипедистів з села Мошорине – Роман Винник, Роман Чумаченко і Максим Назаренко. У молодшій юнацькій групі велосипедисти з Мошориного (Олександр Кулчар, Кирило Чекан і Роман Скорбич) посіли друге місце. У змаганнях серед дівчат 2006-2007 р.н. Ольга Чжоу та Ірина Ткаченко посіли третє місце.

У групових гонках з вибуттям велосипедисти з Мошориного здобули ще 5 нагород. У змаганнях серед юнаків 2006-2007 р.н. всі три нагороди поїхали до Мошориного – першим став Ренат Григорян, другим та третім відповідно – Роман винник і Максим Назаренко. У змаганнях серед юнаків 2008-2009 р.н. Роман Скорбич посів друге місце. Бронзову нагороду у змаганнях серед дівчат 2006-2007 р.н. здобула Ольга Чжоу.

Загалом на цих змаганнях розігрувалося 51 нагорода, з яких 20 здобули велосипедисти з села Мошорине. Інші нагороди здобули велосипедисти з двох шкіл Кропивницького, Соколівського і міста Знам’янка. Загалом брали участь велосипедисти з 5 команд.

Виїзд на ці змагання був можливим завдяки фінансовій підтримці виконавчого директора ТОВ «Рос Агро» Петра Володимировича Гетьманця та допомозі директора ОНЗ «Мошоринська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Марії Григорівни Чекан.

Джерело - http://www.sport-kr.com.ua/

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges